Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a menyasszonyi ruhám? 28 hetes kismama vagyok és most szombaton fogunk össze házasodni.

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm a válaszokat!:-) 28N


2011. aug. 10. 07:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
83%

gratulálok a kérdezőnek, szép a ruha és sok boldogságot a babához is :)

azokkal meg nem kell foglalkozni, akik azt mondják, h terhesen ne vegyél fel fehér ruhát

2011. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

A ruha szép, ámbár én sem ilyet választottam volna, hanem olyat, ami kihangsúlyozza a pocakot. Rossz érzés lenne "befűzni" a kisbabát egy míderbe, ámbár biztos felpróbáltad és kényelmes volt.


Aki meg idejött fintorogni a várandós menyasszonyon, az ne feledje, hogy Mária is várta már a gyermeket, amikor házasságra lépett Józseffel. És a pap sem fogja elutasítani azt a párt, aki össze akarja kötni az életét a templomban. Akármilyen színű a ruhája és akármilyen várandós is.

Ráadásul ez nem is templomi esküvő.


Kedves Kérdező, nagyon sok boldogságot kívánok, és jó egészséget a Babának és Neked! :)

2011. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a ruha, nagyon szép! Sok boldogságot és jó babavárást! :)
2011. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
szép ruha:) sok boldogságot!
2011. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Menyasszonyi ártatlanság ja.... És aki nem vár babát menyasszonyként, az biztosan szűz és ártatlan ugye? Ilyenre már manapság senki nem figyel!

Kérdezőnek: szép a ruha! Sok boldogságot!

2011. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Magyarázd már el nekem, aki annyira köti az ebet a karóhoz, hogy mitől más az ártatlanság tekintetében egy terhes menyasszony és egy nem szűz menyasszony???? Mert nem értem.... A nem terhes menyasszony is lehet egyébként egy olyan nő akiben már megfordult mindenki.... Bocsi kérdező, nehogy magadra vegyél ebből bármit, csak ha a h...lyeség-et szajkózzák, az nekem sok.
2011. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Csodaszép menyasszony leszel!!! :)
2011. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
sok boldogságot az élethez!
2011. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:

Először is nagyon sok boldogságot és szép időt kívánok az esküvőtök napjára. Én is terhesen mentem férjhez, fehérben, pici pocakkal (5 hónapos terhesen) és templomban. Még itt vagyok, a templom mennyezete nem szakadt ránk és a pap is jó fej volt. Nekem is járt annyi, mint más nőnek.

Szép ruha, bár lehet, hogy egy egybevarrt kényelmesebb és praktikusabb lenne. Estére már lehet hogy elcsúszik a fölső az alsótól és jobban kiemeli a pocakot. Meg lehet ugyan igazítani, de kényelmetlennek kényelmetlen marad. Kívánom, hogy ne így legyen és jól érezd magad benne!

2011. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
szép szolid :-) biztos nagyon jó lesz :-) különben is szerintem legalább 50-60%-unk már útban volt mire a szüleink összeházasodtak! :-) sokan már azt se mondhatják el magukról hogy a szülei házasok egyáltalán! az sokkal rosszabb.. nincs azzal semmi baj, hogy útban van a pici! sok boldogságot!
2011. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!