Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagy szégyen egy esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szégyen egy esküvőre csak egy vasalót, vagy egy kávéfőzőt, vagy ilyen apróságot ajándékozni?

Figyelt kérdés

Én szemly szerint szégyenlem, hogy csak ennyire telne, de az a helyzet, hogy 2 helyre vagyunk egyszerre meghívottak, és emelett, hogy ajándékot kell vinni, még nagyon sok kiadásunk van a nagyon kevés bevételből. Nem panaszkodni akarok, csak leírom, hogy miért nem bírnánk nagyobb ajándékot venni.

Tüzifát kell venni télire, ami 2firtésbe jön ki, meg nemsokára szülök, meg valami ruhát is kell vennünk, cipővel együtt, mert nincs mit felhúzni. Ja és vidékre megyünk.

Írjatok mit gondoltok, szégyen e lenne valami hasonló aprósággal beállítani?


2011. aug. 12. 16:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem szégyen egyáltalán. A szándék a fontos.
2011. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem az a szegyen, hogy "csak ilyen aprosagot" akarsz ajandekozni, hanem tobb gondolatot is belerakhatnal. Talalj ki valami eredetibbet ennyi arert.
2011. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem szégyen, és a meghívók tudatában mindezekkel sem tőletek, sem mástól nem várhatják el, hogy megtérítsétek az esküvőre költött pénzt. Mert elsősorban nem ez a lényeg.
2011. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Én inkább hasznosnak tartom! Sokkal jobb az ilyen ajándék szerintem, mint amit sosem használnának, csak dísz lenne.
2011. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szégyen. A lényeg, hogy valamit vigyetek. De biztos, hogy az ajándék a jó ötlet? Biztos tudjátok, mire van pontosan szükségük? Mert ha nem, lehet, hogy jobb, ha az árát adjátok oda és arra költik, amire akarják.
2011. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
ma 16:18 vagyok. Csak azért kérdezem, mert egy vasaló nagyon hasznos és nélkülözhetetlen egy háztartásban, de ha már van otthon két vasaló és még rajtad kívül hárman ugyanerre gondolnak és vasalót visznek, akkor már nem annyira lesz felhőtlen az öröm. :D
2011. aug. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam konkrétan vasalóra, hanem valamire, ami kb annyit ér, mert 2helyre megyünk és tényle nehéz. Meg nem tudom melyik a nagyobb gáz, ha adok 7-7ezer forintot, vagy ha viszek valamit, amire talán nincs is szükségük. Nehéz helyzetben vagyok, de muszaj elmenni, mert közeli személyekről van szó.
2011. aug. 12. 16:30
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem jó ilyet ajándékozni, mert minden 3. vendég ezt veszi. Én az esküvőmön meg fogom kérni a vendégeinket, hogy senki se vásároljon semmit, hanem a menyasszonytáncba adja bele az ajándékra szánt összeget is. Senkinek sem kell 6 tányérkészlet, 4 vasaló, 3 dvd lejátszó.


Ha ti mindenképpen akartok ajándékozni, inkább egyedit gondolj ki. Pl egy festmény vagy újabb fajta kép. Sok van, nem olyan drágák és még hasznát is veszik! Pl konyhába kávészemekről nagy fotó stbstb.

2011. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Hasonló a gondom, és a megoldás szerintem: lakástextil.

Mi is kaptunk nászajándékba töröközőt pl, olyan igazi nagy, bolyhos, szuper darabokat, amikre én amúgy nem szoktam ennyit szánni. Ma is kedvenceim, imádom használni. :)

Hasonló ajándékban gondolkodom, mivel az ismerősök ilyenből legfeljebb középkategóriásat szoktak venni, és nem gond, ha több is van belőle.

2011. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

ma 16:30


Szerintem vagy valami egyedit vegyél, vagy add oda a pénzt. Szerencsére a mi esküvőnk előtt óvatosan megtudakolták a meghívottak, hogy mi az, ami esetleg még hiányzik, vagy a pénznek jobban örülnénk-e?

2011. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!