Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ket gyerekes anya mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket gyerekes anya mar nem mehet az oltar ele feher ruhaba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne mehetne? A fehér a szüzesség szimbóluma volt anno, ma már nem. Szinte senki nem szüzen megy férjhez, mégis van fehér menyasszonyi ruhája.
2011. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mindenki olyan színű ruhában megy az oltár elé, amilyenben akar. Ha neked a hófehér tetszik, nyugodtan vegyél hófehér menyasszonyi ruhát!
2011. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem mehet, főleg, ha van rá pénze. Én azonban a hófehéret annyira nem szeretem, de van akinek jól áll.


Ne haragudj, de ha rólad van szó, hogy és hol ismerkedtél meg a jövendőbeliddel?

Én özvegy vagyok egy gyerekkel, de nem találok új társat.

2011. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

A szüleim egyik ismerőse tavaly nyáron ment férjhez. Korábban már volt férjnél a nő, s született is egy gyereke, mégis egy gyönyörűszép, fehér ruhába állt az oltár elé!

Szerintem mindenkinek szíve joga.:)

16/L

2011. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem, ilyenkor csakis fekete, halálfejmintás ruhában, és black metálos sminkkel szabad oltár elé lépni.
2011. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ma már mindenki mehet olyanba amilyenbe akar.Nehéz megtalálni a megfelelő párt,legyen az 1 vagy 2 gyerekes.Nem mindenki vállalja be az új feleség gyerekét.Ma az ilyen férfi ritka,mint a fehér holló
2011. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen mehetsz, bár szerintem a korodtól is függ, egy idősebb arc és egy uszályos fehér ruha kicsit furi, de egy visszafogottabb jó.
2011. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nyugodtan vegyél fel. Nekem májusban volt az esküvőm gyönyörű hófehér ruhám volt. A párom is azt szerette volna, hogy fehér ruhám legyen, meg én is. Én is 2 gyermekkel találtam rá az igazira, s most már van egy 2 hetes kisfiunk is:)

34/N, 13 éves, 11 éves, 2 hetes kisfiú anyukája

2011. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Mindenkinek szíve joga eldönteni miben megy férjhez.

Minden esetre én sem terhesen, sem gyerekkel nem vennék már fel menyasszonyi ruhát. Fehéret igen, de menyasszonyit nem.

2011. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az igazsag az hogy en sem menyasszonyi ruhat akarok hanem egy szep egyszeru feher ruhat,en most 21 vagyok es az elso gyerek az nem a mostani paromtol van.Seta kozbe futottunk ossze a paromal mikor setaltunk a nagyobbik kisfiammal aztan elkeztunk beszelgetni es igy kialakult a dolog.Most mar van egy 11 honapos kisfiunk is,es szeretnenk ossze hazasodni.Valaki bogarat ultetett a fejembe hogy mar 2 gyerekes anyanak nem illik a feher ruha.Ezert is kezdtem el gondolkodni.
2011. aug. 22. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!