Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Néztem mostanába sok esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néztem mostanába sok esküvői fotóalbumot neten és úgy látom mindenki "öreg" rajtuk? Szerinted?

Figyelt kérdés
A pasik már bőven elmúltak 30, ránézésre, a nők közelítenek a 30hoz, vagy ők is elmúltak, szinte sehol nem láttam 20-25 éveseket. Ennyire ritka manapság?
2011. aug. 22. 11:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én 24 évesen házasodtam, szerintem azért nem csak az "idősek" mondják ki az igent, de nekünk sem hivatalos fotósunk volt aki ebből él, hanem férjem volt osztálytársa aki fotós (nem esküvői) így a mi képeinket nem lehet nézegetni portfólióban :)

25/N

2011. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
rossz képeket nézel,ismerettségi körben sok esküvő volt mostanság,senki nem volt több 27-28évesnél..
2011. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, igazuk van itt sokaknak, én is biztos cukibb lettem volna 18 éves üde, fiatal menyasszonyként, mint amilyen 30 évesen voltam. Csakhogy az előbbi esetben, ha ahhoz megyek hozzá, akit 18 évesen szerettem és aki akkor kért meg, mára már minden valószínűség szerint egy lerobbant, elhízott, megkeseredett asszonyka lennék, aki a napja nagy részében a tehenek alól lapátolja a trágyát és várja, hogy hazajöjjön a férje az aktuális nőjétől.

Úgyhogy akármennyire is felmérgel ez egyeseket, ha megbocsátjátok, én mégsem bánom, hogy inkább eddig vártam egy olyan férfire, aki szeret, tisztel, megbecsül, mindent megad nekem és igazán boldoggá tesz.

Hogy emiatt nem voltam harmatos rózsabimbó fiatalságú, szűzies mosolyú kislány az esküvőmön és esetleg ez másoknak nem tetszik? Mit mondhatnék... ha valaki ezt nézi, a f..sz üsse ki a szemét. :D (Akinek nem inge...!)

2011. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy ápolt, harmónikus kapcsolatban lévő boldog nő 30 évesen is szép menyasszony...bocs, de én láttam már huszonéves iszonyú ronda menyasszonyt is, pedig azt hittem, hogy nincs nő, aki menyasszonyként borzasztóan mutatna. Hát van, és ez nem az életkor kérdése. Valóban minden kitolódik...az iskola elvégzése, párkeresés, még a gyerekszülés is...de nincs ezzel a semmi baj, szerintem. A legtöbb huszonegynéhány éves korban kötött házasság többsége nem boldog...csak diploma nélkül nehéz jó álláshoz jutni (még diplomával is) és ezért nincs anyagi függetlenség, hogy egy nő/férfi kiszálljon egy rossz házasságból. Ma már más az értékrend, más a világ mint nagyanyáink korában. Ma már egy nőnek nem csak a gyerekszülés és a háztartás az élete, hanem a karrierje is.
2011. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!