Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak én vagyok vele így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok vele így? Nagyon fura.

Figyelt kérdés

Szombaton voltunk egy esküvőn + a lagzin, már szinte a fejemben "megrendeztem" az esküvőm, pedig csak 12 éves vagyok.Nem ez az első esküvő amin voltam, de az ifju pár nagyon kedves volt, nem úgy mint a többi esküvőn..

Ez most annyira megfogott, hogy azóta egyfolytában egy esküvőn gondolkozok, visszagondolok erre.

Nem telik el olyan óra hogy ne gondolnék rá.

Ti is voltatok így?

12L


2011. aug. 30. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 éves vagyok, de esténként gyakran lejátszódik a fejemben az, ahogyan mondjuk a párom apukájával táncolok a parketten, ahogyan a párommal keringőzök, ahogyan végig ölelgetem azokat az embereket akiket szeretek...


Ha esküvőn vagyunk akkor meg mindent megkommentálok, hogy a miénken így lesz, nem így lesz...

Fura. Egyébként míg nem volt párom nem "terveztem" az esküvőmet, de 4 éve folyamatosan agyalok és már van egy egy dolog amit tudok, hogy úgy lesz. Pl. van egy albumom ahova gyűjtöm a szóba jöhető számokat a nagy alkalomra...tervezem, hogy ki lesz a fotós, ilyenek...


Miről álmodik a lány? :))

2011. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. Mindig arra gondolok, hogy milyen lesz az esküvőm, később hány gyerekünk lesz, stb. Sokszor gondolok arra, hogy a barátom megkéri a kezem. :)

Még csak 15 vagyok.

2011. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak nekem egyfolytában ezen jár az agyam, de viszont hasonlóra akarom mint ez volt, szóval kicsit furcsa érzés.:D
2011. aug. 30. 17:42
 4/13 anonim válasza:
Én is így vagyok vele! Fura, de 16 vagyok, és még nem volt barátom sem. De már én is tervezgetem az esküvőmet. Lehet,hogy fura, de menyasszonyi ruhákat is nézegetek, és már van arról is elképzelésem.
2011. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én ott szeretném tartani az esküvőt+ a lagzit, esküvői ruha hasonló, szóval nálam már beteges.:D
2011. aug. 30. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:

jajj csajok csajok:) Álmodozni csak szabad.

De vigyázzatok ne rémisszétek el majd az aktuális pasast ezzel a dologgal :D:D


21-L

2011. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jót nevettem az utolsó válaszom, de igazad van.:D

Csak nálam az a probléma hogy szinte ugyanott, ugyanolyat szeretnék, nem telik el azóta nap hogy ne gondolnék rá, de biztos ez is csak egy időszak.:D

2011. aug. 30. 21:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha majd elkezdődik a suli akkor nem lesz annyi időd ilyenen agyalni:)

Amúgy semmi baj nincs vele. Minden kislány álmodik a nagy napról.

Szerintem ritka az a kislány akinek nem dobogtatná meg a fehér ruha és a nagy felhajtás a szívét:)

De sokan még a koszorúslányokat is irigylik, mert nekik is olyan szép ruhájuk szokott lenni:)

és a menyasszony után ők a főszereplők.

2011. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem irigylem őket, csak egyszerűen én (pár eltéréssel) teljesen ugyanolyanra, ugyanakkor, ugyanott szeretném, szóval kicsit olyan, nem tudom..:D

Már eljátszottam azt is hogyha odaérünk ahol lagzi lesz akkor a vőfély mondja hogy:"Ha jól tudom van itt egy bizonyos x és y akiknek ma van a házassági évfordulója, megkérném őket, és az ifjú párt, hogy keringőzzenek."

:D

2011. aug. 31. 12:11
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Merre voltál esküvőn, én voltam szombaton?!
2011. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!