Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt hány héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt hány héttel szokás a vendégeket meghívni?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm 2-3 hónappal ezelőtt mondta, hogy szept 20 környékén lesz az esküvője. Mondhatjuk, hogy meghívott, de azóta sem beszéltem vele erről, hogy pontosan mikor/hol lesz. Hallottam viszont, hogy a közös unokatestvérunk hetekkel ezelőtt kapott meghívót, de én nem kaptam.

Nekem kellene őt felhívnom, hogy most akkor mi lesz, vagy várjak arra hogy ő jelentkezzen?


2011. szept. 2. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minimum 1 hónap. De volt olyan is, hogy 2 hetünk volt "felkészülni" a lagzira, mert későn szóltak
2011. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugy nezni, a meghivok mar el lettek kuldve, lehet hogy Te lemaradsz.
2011. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Last minute esküvő esetén előző nap este. ☺
2011. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerint te nem vagy meghívva...
2011. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az unokatesód már kapott meghívót még hozzá hetekkel ezelőtt akkor lehetséges hogy téged nem is fognak meghívni. Amikor mondta hogy majd szeptember 20 környékén lesz az esküvő akkor ő hozta fel hogy majd menj el rá vagy te kérdezgetted az esküvőről? Lehet hogy nem is akart meghívni,viszont ha láttad rajta amikor mondta az esküvő várható időpontját hogy szeretné ha ott lennél akkor hívd fel és érdeklődj hogy mások hogyhogy már kaptak meghívót te pedig nem. Ha postán küldték lehet hogy valahol elakadt a levél,a postás elhagyta vagy bármi történhetett.
2011. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
szerintem legalább fél év, de inkább egy.
2011. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hónappal előtte minimum meg kell hívni a vendéget. Sok esküvőn voltam már legtöbbre 2-3 hónappal előtte már jött is a meghívó, persze személyesen hozta ki az illető mivel a postában nem bízik meg ilyen téren. Legutóbbi esküvőn ahol jártam a meghívó 20 nappal előtte jött meg nekem, felhívtam a tagot hogy ezt most komolyan gondolta hogy minden előzmény nélkül 20 napra előtte küldi ki a meghívót vagy mi, erre közölte is velem hogy már több mint 1 hónapja ki lett küldve, szóval ezek késni is szoktak, persze a szerencse az volt hogy a szabadnapot el tudtam intézni mivel az ország másik felére kellett ki utaznom.
2011. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha említette nyilván szeretné,hogy ott legyél,csak mivel a meghívókat személyesen illik elvinni,hozzád még nem jutott el.

Egyébként nem tudom mi a szokás,de mi anno egy hónap alatt szerveztük meg az esküvőt,és közben kórházban is feküdtem,így volt,aki csak egy héttel előtte kapta meg.

2011. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap minimum.

De úgy tűnik, hogy ebből kimaradsz. Rákérdezhetsz finoman, hogy "tudjátok már az időpontot? " ekkor kiderül, hogy hárít e. Ha igen, akkor tényleg így van, ha ledöbben, hogy nem tudod, akkor elveszett a meghívó út közben, sajnos ilyen előfordulhat.

2011. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Legutóbbi esküvőn ahol jártam a meghívó 20 nappal előtte jött meg nekem, felhívtam a tagot hogy ezt most komolyan gondolta hogy minden előzmény nélkül 20 napra előtte küldi ki a meghívót vagy mi,"


Mekkora paraszt vagy.. :D

2023. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!