Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Abroncsos ruhában lehet táncolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abroncsos ruhában lehet táncolni?

Figyelt kérdés
Nem menyasszony leszek hanem koszorúslány, de ma voltam próbálni és olyan fura benne menni...Minden lépésnél úgy imbolyog előre-hátra, nem tudom fogok-e tudni táncolni benne. Vagy öltözzek majd át egy koktélruhába?
2011. szept. 7. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem szalagozó bálon abroncsos ruhám volt, de annyira nem bírtam benne mozogni, h az borzasztó volt. Mikor közel mentem a páromhoz, akkor hátul felnyomódott az egész..

Ezért az esküvőnkkor az egyetlen kritériumom a ruhákban az volt, hogy ne legyen benne abroncs!

Persze, kinek mi a jó. Minden bizonnyal sokan vannak, akik minden gond nélkül mozognak, táncolnak benne. nekem kellemetlen volt!

2011. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól lehet benne táncolni, és látványra is nagyon szép. Több száz évig ilyenekben táncoltak a bálokban. Naná, hogy lehet!
2011. szept. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy milyen ruha és milyen abroncs!


Én is azt hittem, hogy gáz lesz, mikor ott álltam a szalonban a tükör előtt, de egészen szorosan mellém állt a csaj, aki öltöztetett, meg mindenfélét bemutatott rajta és egyáltalán nem nyomódik el, hatalmas tényleg a szoknya rész abroncsostól, de pillekönnyű, könnyű benne mozogni, nem lengedezik ide-oda, nem nyomódik el, nem emelkedik... Mondjuk ez egy kétszázezres ruha volt, gondolom nem mind ilyen jó.

2013. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó régi kérdésem :)


Amúgy igen, nem volt vele semmi gond. Sőt, még jó is volt benne táncolni (1. Nem látszódott a lábam hogy hogyan lépek, 2. Könnyed voltam benne).

Alig akartam levenni... :)

2013. jan. 13. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Hátha valakinek még azért hasznos, ha rákeres, de én sem gondoltam volna, mikor felvettem nagyon tetszett, aztán hirtelen belém hasított, hogy oké, de ehhez közel se lehet jönni. :D Pedig dehogy nem!
2013. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!