Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van még olyan lány/nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány/nő, aki magasról tesz az esküvőjére?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran hallom, hogy ez egy nő életében a legfontosabb nap,és látom, hogy ezek a nők tényleg milyen izgatottak és boldogok.

Engem nemcsak hogy nem érdekel, de legszivesebben kihagynám az egészet, fél fillért is sajnálnék rá, nemhogy százezreket,milliókat..Számomra az ideális esküvő 2 tanúval lenne, senkit se hivnék meg, nem lenne lagzi,nem lenne ünneplés (max kettesben), se semmi, csak tudom, hogy nem tehetem meg, mert a családom egy életre megbántódna.Szeretnék férjet magamnak, sőt a házasélet kifejetten érdekel, de az esküvőtől egyszerűen kiráz a hideg.

Amugy nagyon nőies tipus vagyok, imádok romantikázni, csak ez valahogy nem érdekel.Van még rajtam kivül ilyen ember?


2011. szept. 19. 14:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:01

Ugyan! Egy barátnőm hatalmas esküvőt rendezett, pedig teli van életcéllal: tanul, dolgozik, egyre magasabbra ível a karrierje, külföldre jár és a továbbiakban sem akar belesüppedni az unalmas háziasszony szerepébe.


Inkább arról van szó, hogy vannak társaságibb, bulizósabb emberek, akik ráadásul ezt életük egyik legnagyobb ünnepének tartják, pénzük is van rá, szeretnek is szerepelni. Ők jobban megadják a módját, vagy nagyobb létszámú lagzit csinálnak.

2011. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. valahogy nekem ez intim dolog. tőlem teljesen idegen, hogy meghívjam a 100adik rokont akivel pólyás koromban "találkoztam" utoljára. mármint, nekem maga az esküvő az fontos. az a felhajtás, ami manapság már magától értetődően "vele jár" , az kifejezetten taszít, tuti nem fogok lagzit csinálni, mert nem érezném magam jól, pedig ezen a napon szeretném magam jól érezni :) és ez sokkal fontosabb minthogy megharagszik e rám a fél rokonság vagy sem.
2011. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!