Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik amúgy szemüveget hordanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik amúgy szemüveget hordanak (vagy csak gyakran) azok abban esküdtek?

Figyelt kérdés
kontaktlencsét tettetek be, vagy a szemüvegben voltatok? Én kb a nap felében hordom a szemüvegem, vagy inkább több, ha leveszem, akkor is csak mert idegesít, nem hordok lencsét. Viszont vastag feketekeretes ami lehet h furán mutatna a fehér ruhában a szőke hajammal. Ti hordtátok a szemüveget az esküvőn?
2011. szept. 27. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van szemüvegem, én sem hordom mindig, az esküvőn tuti hogy nem szemüvegben lennék.
2011. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hordod egész nap és nincs lencséd, akkor csak ezért szerintem nem kell csináltatnod. Főleg, ha látsz nélküle is, annyira nem erős. Én nem lennék szemüvegben, de nekem csak feles kell.
2011. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egész nap szemüvegben vagyok... hát eddig még nem jutott eszembe hogy ne abban esküdjek. Elég jól áll ugyanis :)

De a nagy nap előtt majd átgondolom hogy lecseréljem-e kontaktlencsére.

2011. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Mínusz másfeles a szemem, kibírtam azt a húsz percet anélkül is. Az anyakönyvvezetőn egyébként sem volt néznivaló - a beszéde annál szebb volt, és a látásommal ellentétben a hallásom (szerencsére) kifogástalan. :)

2011. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

voltam mostanában egy esküvőn, a menyasszony szemüveges, de neki ilyen keret nélküli van és rajta volt.

és is szemüveges vagyok, de van lencsém is, bár ritkán hordom, de az esküvőmön tuti lecsében leszek :)

amúgy úgyis lesz ruhapróba meg minden, ott kiderül, hogy hogyan mutat :)

2011. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anyakönyvvezető vagyok, és azt tapasztalom - így kb. 60 esküvő után - ,hogy aki szemüveges az abban van az esküvőn is. Persze akinek van kontaktlencséje az inkább azt használja. Ha viszont szemüveg nélkül nem látsz jól, nincs biztonságérzeted és csak az anyakönyvet sem látod jól aláírni...hát szerintem ne kockáztasd meg. szerintem aki szemüveges azt úgy szoktuk meg és anélkül is fura már. Ebben senki nem tud segíteni, Neked kell eldönteni,de ha nagyon nem jól érzed magad nélküle ne kockáztass!
2011. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aki szemüveges az hordja a szemüveget.

Nem értem miért kellene lencse, ha a hétköznapokon szemüveget hord valaki.

Mindenki tudja a rokonok is, hogy szemüveges..

2011. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!