Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen röviditalokat vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen röviditalokat vegyek az esküvőmre, és mennyit? (4-5 félére gondoltam)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt megírhatnád hányan lesztek... Mi 200an voltunk, és volt 8 liter Jäger, ami hajnal 2re nyomtalanul eltűnt. Ezenkívül volt házi cherry, házi pálesz, és tejszínes krémlikőr, meg wisky. A mennyiségeket most nem tudom a többiből, de majd utánanézek. Viszont a választék sztem rendben volt. Sztem mindenképp legyen vmi kemény, legyen vmi édes, és vmi gyomorkeserű (Unicum,Jäger..stb.).
2009. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyából 50-60-an leszünk.Köszi a választ
2009. ápr. 27. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fontos lenne tudnod, hogy mit szeretnek, mert nem nagy társaság, és totál mellé is lőhetsz. Mi úgy csináltuk, hogy megkérdeztük, hogy ki mit szokott inni.

Vettünk unicumot, rumot, édes italt a nőknek(dinnye vodka, vagy h

2009. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
asonlót, whiskit, és itthon csináltunk krémlikört.
2009. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és a lényeg a PÁLINKA , persze házi
2009. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen valami pálinka (ha a pénztárca engedi, ajánlom a mézeseket), legyen konyak, valami keserű, pl. unicum és valami édes, likőr pl.
2009. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mézes pálinka,konyak,sherry,még egy másik féle pálinka és vodka volt. A mézes pálinka és a sherry fogyott el leggyorsabban.
2009. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mondom Neked munkatársam!:) Én is ott leszek, vegyél martinit, pálinkát, konyakot, Jägert és vodkát:D
2009. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!