Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt fotós az esküvőtökön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt fotós az esküvőtökön? Mennyibe került? Mi az az ár ami még elfogadható?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom milyen drága fotósok ezek..

Nekünk 3 éve volt a lagzink, és a templomba, házasságkötő terembe, meg szabadtéri fotózáson volt ott a fotós, és

30 ezret kért, ráadásul a képeket kiírta CD-re, és onnan is tudtunk plusszba előhívni képeket.

Nagyon jó képek lettek.

2011. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ki volt a fotósotok??
2011. szept. 30. 10:52
 13/16 anonim ***** válasza:
ha csak pár eseményen lesz ott akkor a miénk is 30at kért volna. De nálunk ott lesz a kezdetektöl a végéig. A lagzi végéig :) és dvdn az összes retusált képet megkapjuk :)
2011. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2011. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha ajánlani lehet, akkor Deutsch Richárd. Egy barátnőm esküvőjét fotózta, mindenki odáig volt a stílusától, főleg attól, ahogyan az egészhez hozzáállt.

Ez az oldalán is látszik:

[link]

[link]

130-150 nem sok, ott kezdődnek a "profik", így, ha jó a fotós, akitől ajánlatot kértél, szerintem megfontolandó.

2012. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Huhh, hát itt azért vannak árak rendesen.

Egy fórumon egyébként olvastam arról, hogy Katona Tamás 500e Ft-ot!!! kért egy teljes esküvő fotózásáért, és úgy elcseszte, hogy a menyasszony sírógörcsöt kapott. :(


Egyébként én is őt tudnám ajánlani:

[link]


Ő még csak 130e Ft-ot sem kér, hanem durván a felét, nagyon ügyes, és profi felszerelése van. Szerintem nem mindegy...


Ja, és a facebook oldalán van egy nyereményjáték, ahol e-session fotózást lehet nyerni!!!

2012. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!