Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő! Ajándék a vendégeknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő! Ajándék a vendégeknek?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy ajándékot kell adni a vendégeknek, de én erről eddig még nem hallottam. Ez mit takar? Ja, és mi az a keringőgyertya?
2011. szept. 29. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az asztalon a terítéken szokott lenni mindenkinek névreszóló apró ajándéka.Én mikor legutóbb esküvőn voltam,egy aprócska üvegdísz volt,ami két kis emberfigura volt ölelkezve.
2011. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi hűtőmágnest fogunk adni, egy közös képünkkel. Nem nagy anyagi csőd, de aranyos. Akinek nem tetszik, elteszi és kész. Van akinek biztos tetszeni fog. Persze nem kötelező adni.
2011. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi nem adunk. A hangulat a l

ényeg.

2011. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bocsi:

Helyes link


[link]

2013. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!