Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit írjak az ajándék kártyára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak az ajándék kártyára? (esküvő)

Figyelt kérdés

Barátokkal közösen adunk pénzt, és nászútra szánjuk az ifjú párnak. De nem tudom mit írjak a kártyára, hogy ezt tudják ők is. Valami frappáns kellene.

A képeslap fedőlapjára amit vettem, ez van nyomva:

Az utazás most kezdődik...

De belülre még valamit kellene írni: ...kdhgshgk de mit?????

Ja, a belsejébe is van nyomva írás: az életre szóló boldogság, és szeretet útjára léptek. Gratullálunk!

Légyszi, segítsetek, ma lesz az esküvő.

Köszönöm, és várom a frappáns ötleteket.


2010. júl. 10. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Itt keresgélj:



[link]

2010. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"Ide pedig írhatnánk mindenféle gyönyörűszép idézetet,bölcsességett de mi csak annyit szeretnénk hogy TARTSATOK KI egymást mellett és SZERESSÉTEK egymást amíg éltek"
2010. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

bocs, lehet nem fogalmaztam teljesen világosan. Szóval valami olyat szertnék írni, hogy ezt nászútra szánjuk, vagy nászút pótlásr, vagy segítség nászútra... nem is tudom. És ezt az "idézetet" szeretném folytatni, mintha összetartozna

Az utazás most kezdődik...

2010. júl. 10. 11:54
 4/13 A kérdező kommentje:
..így első utatokat szeretnénk megtámogatni egy kicsit... (csak szerintem ez így nem szép megfogalmazás :(
2010. júl. 10. 11:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Az utazás most kezdődik....a házasság örök, soha be nem fejeződik
2010. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1, nászútra szánjátok

2, Az utazás most kezdődik...

3, az életre szóló boldogság, és szeretet útjára léptek. Gratullálunk!

Tehát valhogyan ebből kéne kiindilni, az utazás már ott van, nekek valahogyan ehhez kéne kapcsolna a nászútat.

"Ezt az utat a boldogító IGEN után (nászút helyszíne pl:) Görögországba érve folytathatjátok... Azt kívánjuk, hogy ez a szép utazás egy életen át tartson!"

Bár mondjuk ti hiába a nászútra szánjátok, ha ők valami mást szeretnének majd maguknak megvenni, akkor úgy is arra fogják költeni. Szóval azt, hogy a kapott pénzt mire kültik, azt mindig az ifjú pár dönti el. (Nem bántásból írtam!)

Remélem azért sikerült valamit segítenem, ha nem más ötletet adnom.

2010. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ja, persze, arra költik amire szeretnék, csak tudjuk, hogy nem mennek nászútra, mert választottak a lagzi, vagy utazás között. Mert mind a kettőt nem tudják finanszírozni. És a lagzit választották. Lakás van, berendezve mindkettőjüknek. Úgyhogy valószínűleg elutaznának valahová.

De ha nem, akkor másra költik :)

2010. júl. 10. 12:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"az életre szóló boldogság, és szeretet útjára léptek. Gratullálunk!"


Ehhez tőlünk e szerény kis ajándék néktek.

Sok boldogságot!

2010. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

11:58-as vagyok.

A ...-os részre oda lehet még írni, hogy "Az út ezen folytatásához mi is szeretnénk hozzájárulni e csekély kis összeggel." Valami ilyesmit.

Aztán megírod majd mit írtatok a kis kártyára?

Amúgy most én is esküvős szövegeket nézek, csak én két hét múlvára. Ha találok valami utazás, naszúttal kapcsolatosat, akkor bemásolom, de még nem volt ilyen.

2010. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ezt írtam végül:


Az utazás most kezdődik...melyet a boldogító IGEN kimondása után nászúton folytassatok! Ehhez tőlünk e szerény kis ajándék.

Sok boldogságot, örömet kívánunk házzasságotokra!

Szeretettel:...

2010. júl. 10. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!