Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 37 évesen 100 fős esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 évesen 100 fős esküvőt csinálni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A vőlegénynek harmadik, a menyasszonynak első házassága. A menyasszony kislánykora óta az esküvőjét tervezi, már 10 éve kiválasztotta a zenekart, a helyszínt stb.
2011. okt. 12. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

felénk ez direkt szolid esküvőnek számítana - mármint a 100 fő

nekem csak a szűk(!) család és a baráti kör ennyi lenne

nincs ehhez mit szólni, szabad országban élünk, nem?!

2011. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

:) Szerintem totál helyénvaló!!! Attól, mert 37 évesek vagy/vagytok, még nem csak a "szűk családi kör" fle esküvő jár nektek..


Én pl 23 évesen mentem férjhez, és 40 fős volt az esküvőnk, ami sok rokonnak szúrta a szemét, mondván, miért nem tartunk nagyobb esküvőt.

2011. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne lehetne egy normális férfinek akár 3 esküvője :) ?

Ha jobban utánagondolunk, szerintem az emberek többségének van legalább 3 komolynak mondott kapcsolata 40 éves koráig.

37 évesen is lehet a menyasszony szebb, fiatalosabb mint némelyik huszonéves, akiket láttam. Szervezzék olyanra, amilyennek megálmodták, és legyenek boldogok sokáig!

2011. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37 évesen tök normális, mert akkor már ők fizetik. Húszévesen röhejes a 100 fős esküvő, amikor a szülők fizetik az egészet, a pár meg egy éven belül szétmegy. Szerintem is necces, hogy a pasas már 3-adszor nősül, de ha a nőnek ő kell, akkor miért lenne baj? Sok boldogságot nekik.
2011. okt. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
A kornak mi köze mindehhez????
2011. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!