Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi volt a legnehezebb, legprob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnehezebb, legproblémásabb mikor összeköltöztetek?

Figyelt kérdés

Milyen viták voltak? Ki költözött kihez? Vagy közös lakásba?

Nekem csak az volt nehéz, hogy én költöztem hozzá és hiányoztak a szüleim meg a régi szobám és még most sem igazán érzem itthon magam.

Nálatok milyen gondok voltak?


2011. okt. 20. 11:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekünk sincsenek vitáink, a házimunka se gond, ez az egyetlen baj, hogy nem érzem úgy, hogy teljesen itthon vagyok. Lehet sosem fogom úgy érezni, mert itt minden az övé. A lakástól kezdve a hajszárítóig minden. . Jó, idehoztam néhány bútoromat, de ennyi. Hiába mondja, hogy mostmár minden közös és az enyém is, nem tudom úgy érezni.
2011. okt. 20. 13:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta, érezzem otthon magam...bár minden az övé volt. Aztán mikor előjöttek a szürke hétköznapok, a pénz körüli viták, akkor már az ő háza volt, kiderült az is, hogy én csak a rezsit fizetni kellettem.
2011. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!