Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi volt a legnehezebb, legprob...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnehezebb, legproblémásabb mikor összeköltöztetek?

Figyelt kérdés

Milyen viták voltak? Ki költözött kihez? Vagy közös lakásba?

Nekem csak az volt nehéz, hogy én költöztem hozzá és hiányoztak a szüleim meg a régi szobám és még most sem igazán érzem itthon magam.

Nálatok milyen gondok voltak?


2011. okt. 20. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én előtte 9 évig éltem egyedül. Fura volt, hogy mindig van ott valaki, de egy percig sem bántam.

Probléma vagy vita nem volt. Azóta sincs.

2011. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egy tartós kapcsolatra vágyó, de mégis független típusú hapi voltam, aki nem arra volt kíváncsi, hogy milyen a másik hajcsavarókkal, pongyolában, reggel álmos gyűrött arccal, hanem ha randiztunk, akkor szép ruha, parfűm, sportkocsi és élvezni az életet. Amikor hozzám költözött a lány, eslő időben nagyon szokatlan volt, de rossz semmiképp sem. Átalakult a kapcsolatunk és utána 10,5 évig töretlen volt. Aztán idén nyáron jött a szar, de ez már nem ide tartozik. (De meg is oldódott)
2011. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 komasa ***** válasza:
Persze hogy furcsa, de össze kell csiszolódni ilyenkor. Kölcsönös tolerancia, és engedékenység a kulcs. Mindkettőtöknek egy kicsit simulni kell a másikhoz, egy kicsit engedékenyebbnek kell lenni, mert közös légtérben éltek. A házimunka az vitatéma lehet, okosan osszátok meg. Sok sikert!
2011. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hogy ő pacsirta, én viszont bagoly típus vagyok

:-)

2011. okt. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Közös lakásba költöztünk.

Vitáink nem voltak, szerencsére most sincsen. :)

2011. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én helyzetem egy kicsit bonyolult volt.Én éppen válóper alatt álltam amikor megismerkedtem a második férjemmel.(akkor még a párom)

Mivel a volt férjemmel közös megegyezéssel indítottuk a válópert,és közben összejöttem a párommal,nem tartottam fer dolognak,hogy még mindig a családi házban élek a válóperben álló férjemmel.Ezért megegyeztünk abban,hogy én elköltözöm,és eladjuk a házat.Én költöztem a páromhoz,aki az idős édesapjával élt.Az édesapja ajánlotta fel,hogy ne albérletbe menjünk,hanem költözzünk inkább oda,hiszen 3 szobás lakásban bőven elférünk.Így tettük..De meglepetésemre,a volt férjem egyik nap felhívott,hogy fontos ügyben akar velem beszélni.Találkoztunk,és megmutatta a leveleket amit a párom apja írt neki.A levélben minden voltam csak jó,és kedves nem.Megírta a volt férjemnek,hogy fogjanak össze,és tegyenek meg mindent azért,hogy én vissza menjek hozzá.Szerinte a férj dolga az,hogy "megnevelje" a feleségét,ha butaságot csinál.

(nem mondtam el az öregnek,hogy közösen döntöttünk a válóperről,és végig jó barátok maradtunk)

A volt férjem nem reagált a levélre,de figyelmeztetett,hogy ne bízzak az öregben.A z öreg több levelet is írt,a végén már a legnagyobb qrva voltam,és kijelentette,hogy soha nem fogja hagyni hogy a fia velem éljen.Szándékban áll minél hamarabb kidobni a lakásából.

Teljesen le voltunk döbbenve.A párom veszekedett az apjával,én még aznap el is költöztem albérletbe.A párom annyira meg haragudott az apjára,hogy velem jött.Az apja sosem fogadott el,és sokszor hívta a fiát,de kijelentve hogy csak ő jöhet hozzá.Vettem a célzást,Soha többé nem mentem hozzá,és Soha többé nem találkoztunk.A válóperem után 2 hónappal összeházasodtunk.A párom amikor az apja hívta,mindig ment és meglátogatta,ha segíteni kellett neki akkor is ment(nekem nem volt semmi kifogásom ellene,hiszen az apja,de én soha nem mentem)

Végül a 79-dik születésnapjára meghívott mindenkit,a páromat is.Hozzátette,hogy ha akarok én is mehetek..nem akartam.

Hát nagyjából ennyi gond volt..

<azóta lassan 10 éve élünk boldog házasságban>

2011. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Közös házba költöztünk ami a nagyszüleimé volt. A lényeg az hogy az elrendezés miatt vitatkoztunk mert a barátnőmnek semmi se volt jó és olyan elképzelései voltak amiket nem lehetett volna megoldani mert akkor egy csomó minden nem fért volna el. Meg persze ragaszkodott a régi ágyához amit lehoztunk de az most egy másik szobában van mert ugye azon ketten nem férünk el kényelmesen én azon összesen csak 2szer aludtam mert többnyire nálam aludtunk. Meg is értem a problémáját de ugye az kettőnknek nem jó nem kényelmes, és persze mondanom se kell hogy a hátunknak sem tesz jót. Így vettünk egy nagyobbat és jobbat nagy nehezen hozzá szokott. Aztán volt egy anyós probléma is aki ott küldött mindenkit mint egy művezető a fűtés szerelőknek is ott dirigált akkor persze ő jött az idióta csipketerítő mániájával hogy mindent azzal letakarni egyrészt az elektromos eszközöknek ez nem tesz jót másrészt amikor rátette az LCD TVmre ott kiment a biztosíték nálam így finoman hazaküldtem akkor a barátnőm is ott durcázott két napig meg minden baja volt de lenyugodott szerencsére. Szóval az összeköltözés utáni 1. hónapunk az így telt el szinte.
2011. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először a szüleimhez, na az tragédia volt, mert apám rendmániás, a párom meg rendetlen.

Utána közös lakásba, itt is néha morgok, hogy nem segít semmit, de összességében elvagyunk, nincs gondunk :)

2011. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az anyagiak. Ez máig probléma. A párom elképesztő pénzt elkölt a számítógépére meg évente új telefonra meg hasonló dolgokra, amik igazából nem létfontosságúak. Viszont az ő jövedelme lényegesen nagyobb az enyémnél, nekem csak ösztöndíjam van, így úgy érzi, megteheti. Az ágyunkból áll beel a rugó a hátunkba, de új ágyra sajnálja a pénzt. A telefonját viszont hitelből is megvette már aznap, amikor megjelent - mondanom sem kell, iszonyú pénzért.


Persze így se halunk éhen, de én olyan típus vagyok, aki inkább félretenne, ő meg olyan, aki elverné a pénzt és ezt nagyon nehéz összeegyeztetni.

2011. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A férjem költözött hozzám. Sokáig egyedül éltem előtte, így valóban furcsa volt, hogy állandóan jelen van valaki, alkalmazkodni kell. De szerencsére ezt neki is el tudtam mondani, ő megértette és türelmes volt, nekem pedig idővel elmúlt ez a hülyeségem és belerázódtam az új helyzetbe.
2011. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!