Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek jövő nyár végén/ősz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek jövő nyár végén/ősz elején lesz az esküvőjük szervezik már?

Figyelt kérdés

ha nem, mikor álltok neki?


ha igen, mikor álltatok neki, mi az, ami már fixen megvan, hányan lesztek, mennyi pénzzel számoltok?


nekünk 2012 szeptemberében lesz de még semmi konkrét nincs, csak elképzelések...


nagyon le vagyunk maradva?


21L


2011. okt. 29. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy lemaradva.Teljesen felesleges 1 évig szervezgetni egy esküvőt,azzal csak elrontod,és idegbeteg leszel a végére.Mi egy hónap alatt szerveztük le,és nem volt benne semmi baki.
2011. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy mekkorát akarsz.

Tapasztalatból: nekünk az étterem egy évvel előtte már le volt foglalva, ezért kellett egy héttel előbb tartanunk.

Zenészt meg ugyanezért nehezen találtunk, akit akartunk foglalt volt, és nem is volt jó, aki "maradt". (Keveset zenéltek és többet kértek...)

A többit ráér pár hónappal előtte. (A meghívókat azért időben vigyétek ki.)

2011. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi zenészt foglaltunk, mert akit akartunk, annak már volt 3 foglalt hétvégéje nyáron, és mondta, hogy folyamatosan keresik. Ezenkívül éttermet foglaltunk, mert az olcsó és viszonylag jó helyeket hamar lefoglalják. Illetve még a fotóssal akarunk beszélni a közeljövőben, mert ő is elég felkapott. Én még a ruhámat vettem meg, de csak azért, mert kiárusítanak egy szalont és így 30 ezerért meg kaptam álmaim ruháját, míg a kölcsönzés később ennek többszöröse lett volna. Jah meg a karikagyűrűink most vannak tervezés alatt. Mi azzal semmiképp nem szerettünk volna várni az esküvőig, mert a vőlegényemnek elég szilárd elképzelései voltak, hogy milyent szeretne, és ő már nagyon kíváncsi rá.

A többi dolog nálunk is csak elképzelés szintjén van meg. De tudjuk például, hogy kb. milyen meghívót szeretnénk, meg hol lesz a polgári meg a templomi, ugye az étterem miatt. Mi kb. 80-an leszünk és én kb. 1 millió ft-tal számolok, hogy annyi kell, de ebben már minden bent van. (pl.: új szemüveg, karikagyűrű ára, stb.)

2011. okt. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mi kb. 120an leszünk, és én is olyan millió körül számolok, de nekünk iskolában lesz, ott is főznek, minden alapanyagot mi viszünk (pl. előtte lesz disznóvágás, így azzal sokat spórolunk), plusz lesz házi borunk is, így azt sem kell majd venni
2011. okt. 30. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Közeli rokon lányka esküvője jövö nyár...hely már lefoglalva,ott lesz minden,megszerveznek mindent,ottalvós,semmit nem kell intézni azon kivül hogy megmondja mit szeretne.

30 fő lesz kb,és 1 millióba kerül kb,ebben nincs benne a ruhák és a bérelt kocsi.

2011. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De akkor ezek szerint már te is tudod, hogy hol lesz az esküvő. De megkérdezted például, hogy vállalják-e ennyi emberre? Mert először én is a volt iskolámban szerettem volna,d e ott cak 50-60 főig vállaltak volna lakodalmat, meg megkérdezted, hogy viheted-e a dolgokat a disznóvágásról? Vagy honna tudod ezt? Mert az, hogy korábban így volt, nem jelenti azt, hogy még mindig így van. Ezért jobb, ha minél előbb beszélsz velük, és lefoglalod az időpontot, mert más is lehet, hogy pont az nap akarja majd tartani, és akkor bizony hoppon maradsz.
2011. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tesóméknak jövő ősszel lesz az esküvőjük. Szervezgetik, de nem tudok sok mindent, csak a konkrét időpontot, és a videós már megvan, mert közeli ismerős, így egyértelmű volt, hogy őt kérik fel, és protekció is van nála. :) Azt is tudják, hogy hol akarják tartani, de még szerintem az nincs lefoglalva, meg a zene sincs még megoldva.
2011. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!