Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényem legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem legjobb barátja szerelmes belém, ő lesz az egyik tanú is, mit tegyek, fújjuk le?

Figyelt kérdés

December közepére van időpontunk. A nyár végén részegen meg akart csókolni, majd másnap szerelmet vallott, nagyon kiborultam, de mondtam neki, hogy ezt felejtse el, ne tegye tönkre a vőlegényem és közte levő barátságot, valamint a miénket se (mi hárman, plusz a vőlegényem másik legjobb barátja már évek óta alkotunk egy erős négyes barátságot). Azt mondta, hogy ezt már a kezdetektől érzi, de mindig elterelte a gondolatait. Ezt nem mondtam el a vőlegényemnek, mert nem akartam semmiképp sem felkavarni és összeveszíteni őket. Egy ideig ez a dolog stagnált, majd a vőlegényem elkezdett engem, meg a barátját elküldeni mindenhova, helyfoglalás, virágok intézése, torta megrendelés, mert ő dolgozik és nem akar mindent rám terhelni. Mondtam, hogy szeretnék egyedül menni, nem értette, hogy miért, mikor a barátja az én barátom is, emellett szerette volna, ha a barátja őt képviseli, tehát hogy ne döntsek egyoldalúan és ne minden csak az én akaratomat sugallja. Minden egyes ilyen közös "akciónál" nagyon feszült volt a hangulat, nem szólt hozzám, csak nézett, én meg legszívesebben elsüllyedtem volna. Mondtam neki, hogy ne csináljon már így, nem haragszom, csak próbáljon meg túllépni ezen. Mondta, hogy nem tud, neki ez nem jó érzés, inkább elfojtja magában, de már nem lesz semmi a régi.


Nem tudom, hogy mit tegyek, nagyon ideges vagyok, többször sírva is fakadtam már, pedig nem szokásom, csak ha tényleg gáz van. Megtehetném, hogy nem foglalkozom vele, de minden egyes megnyilvánulással érezteti, hogy szenved és tönkrement a barátságunk. A vőlegényemnek semmiképp sem akarok szólni, ha összevesznének, magamat hibáztatnám. Ez a négyes barátság a legjobb volt, már egyetem első éve óta ismerjük egymást, sok mindent átvészeltünk. Nem tudom, mit tehetnék, hogy menjek így tiszta lélekkel férjhez, miközben tudok valamit, ami miatt már semmi nem lesz ugyanaz? Vagy titkoljam el és ne hozzuk fel soha többé? Egyszerűen nem látom a legjobb megoldást, mert itt semmi sem jó.

24/L


2011. okt. 30. 16:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy a lefújás gondolata eszedbe jutott. Szerintem ez elég gáz. Elvileg teljesen figyelmen kívül kellene hagynod a vőlegényed barátjának érzéseit és készülnöd a nagy napra és a boldog közös jövőre.

Több lehet itt a háttérben, netán valami kölcsönös érzések a barát iránt...

Ha ez mégsem így van akkor a legegyszerűbb dolog a világon hogy megbeszéled ezt az egészet azzal az emberrel, akivel készülsz összekötni az életedet. Ő majd segít neked megoldani. Bíznod kell benne.

2015. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!