Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen érveid vannak a pánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érveid vannak a pánt nélküli esküvői ruhával kapcsolatban? Pro és kontra.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, még jó pár év választ el ezen döntésemtől. Érdekel, hogy miért bántad meg, vagy éppen miért örültél neki, hogy ilyen ruhát választottál. :)/l
2011. nov. 3. 18:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

igen, drótojkat tesznek bele, hogy legyen tartása :) az a jó, ha merevítős, mert ha csak sima anyag, aztán uccu neki, irány a buli, az bizony lecsúszik :D

nekem van egy fekete fűzőm, imádom, mert a merevítő miatt egyenesen tartom magam, lehetetlen benne a rossz tartás (egyrészt ezért sírom vissza a fűzőket, mert amúgy régen nem voltak görbe nők :P ), meg nem csúszik le, pedig pánt nélküli és nagy mellem van. alig várom, hogy megint felvehessem :)

egy hátránya van, hogy pánt nélküli melltartót kell venni mellé, ami + költség.

2011. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy olcsóbb pántnélküli melltartó 1000-2000 Ft viszont nem biztos, hogy csinos, és jó minőségű. Egy jó minőségű viszont (pl. Triumph) 5000-6000 Ft, de az 10 évig melltartó (minimum, főleg mert ezt azért nem mindennap hordja az ember, még ha pántot is tud rakni rá. Nekem van ilyen melltartóm, de én tényleg csak a pánt nélküliekhez veszem fel, szándékosan nem akarom elhasználni, mert túl drága volt, hogy itthonra is azt hordjam.).
2011. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!