Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki szüzen megy férjhez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szüzen megy férjhez az tényleg viselhet fátylat az arca előtt, amikor bevonul a templomba?

Figyelt kérdés

Így:

[link]


2011. nov. 4. 13:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de ma már az is visel aki nem úgy megy férjhez de tetszik neki.
2011. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

nagyon vicces vagy. Gondolod, hogy megkérdezik az esküvői ruhaboltban, hogy szűz vagy-e és ha nem, akkor nem adnak fátylat? :D


Azt viselsz, amit akarsz és jól áll, tök mindegy, szűz vagy-e vagy sem.

2011. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én biztos, hogy szűzen fogok férjhez menni, csak kérdezem, hogy ez szokás-e még meg hogy egyáltalán így van-e
2011. nov. 4. 13:51
 4/23 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanez vonatkozhat akkor a hófehér ruhára is. :D

És hány menyasszony viseli úgy hogy nem szűz és vannak már gyerekei is. :D

Régen valóban ez volt a szokás. Mára értelmét vesztette.

Hány szűz menyasszonyt ismersz? :D

2011. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Utolso, nagyon vicces vagy!

Regen szuzen mentek ferjhez, (a legtobbje), es a fatylat az artatlansagot kepviselte. Egyhazban, pap elott csak szuz lany, legalabbis elvalt nok nem hazasodhattak.

Ez a szuzesseg dolgot nem az uzlet eladojat erinti.

2011. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 LadyLee ***** válasza:
74%

Jaaa, hogy ez arra utal... Ahammm. Azt hittem, hogy azt a csúnya menyasszonyok szokták kérni.


A szüzen való férhezmenetel szerintem nem egy jó ötlet, de persze ezt mindenkinek a saját joga eldönteni. Világnézeti / hitbeli kérdésekben nincs nagyon értelme vitatkozni.


Legalább a vőlegény is szűz?

2011. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Igaz, de senkit nem érdekel már hogy valaki szűz e vagy sem vagy hogy mi jogon viseli a fátylat vagy bármit és régen nem sok helyen lehetett vásárolni ilyen ruhát főleg faluban, valószínű tudta az eladó hogy ki hogy áll ilyen téren és megtehette hogy nem ad, bár a mai világban ez nem kivitelezhető. És viselhet ilyen fátylat aki szűz, meg az is aki nem, ennek már nincs jelentősége, a pap se szól rá senkire...
2011. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Na de fetrengesbol kikupalodva sem nagyon erdemes ferjhez menni, minek? Ugyis oda kerul vissza az artatlan menyasszony, nem?
2011. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

ma 13:53


És akkor mi van? legalább nem 20 év múlva fog kék zöld lila foltokkal elválni, vagy magára maradni a gyerekeivel egyedül vagy éppen lelkileg talán jó ,de testileg sz.ar házasságban élni. Kiélik magukat aztán annyi, az már más kérdés hogy kinek hogy zavarja ez az erkölcsi határait.

2011. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%
A pap se szol ra mar senkire, persze hogy nem, nem az "adomanyos" boritekkal a kezeben.
2011. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!