Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hányan vagytok, akiknek idén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagytok, akiknek idén elmarad az esküvője/lagzija?

Figyelt kérdés
Mi elhalasztottuk 1-1.5 évvel, hogy gyűljön még rá pénz!(mi lagzit szeretnénk, és saját önerőből szülői segítség nélkül, hogy olyan legyen, amilyet mi akarunk!!!)
2009. máj. 8. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi is idén szerettük volna, de nincs rá pénzünk jelenleg. Segítség nélkül kell megtartanunk, mert a szülők sem tudnak támogatni minket.Ezt nem bánjuk, csak azt hogy nekünk nincs rá pénzünk.Jövőre lesz, ha minden igaz.
2009. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi sem számíthatunk szülői segítségre, nekünk pedig nincs annyi pénzünk... Talán majd egyszer kigyűlik. :(
2009. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Nyugi, majd legközelebb. Én nagyon sokat lelkiztem ezen, hogy miért nem lehet. Már mindent lefoglaltam egy évvel előre. És idén év elején mindent lemondtam...

Még gyűrűre sem volt pénzünk, szülőkre meg nem számíthatunk, nem is akarunk.

Időközben jön a baba is. 12 hetes terhes vagyok, de az anyagi gondok egyre komolyabban kezdik megmérgezni a kapcsolatunkat. Lelkiekben már arra is kezdek felkészülni, hogy mi lesz, ha egyedül maradok a gyerekkel...

Szóval kitartás! Ha viszont elérkezik az ideje, csak szólj és szívesen segítek a szervezésben. Rengeteg költséghatékony ötletet összegyűjtöttem - no meg jó szolgáltatókat, viszonylag jó áron. :)

Fel a fejjel! Semmi sem történik véletlenül! :)

2009. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a lagzi a lényeg, hanem, hogy a páromat végre férjemnek tudhassam. :)

A válságnak köszönhetően párom elvesztette az állását. Ezért szolid esküvőt tartunk, szűkebb kerettel. Már nagyon várom! Tudom, hogy így is életem egyik legboldogabb napja lesz.

2009. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is az esküvő kitűzött idejére, sajnos felborult az anyagi helyzetünk, de attól egy egyszerű itthoni összejövetelt tartottunk szűk családi körben. kb. 50-en voltunk, szerencsére a családban volt zenész, így az ingyen volt, nagyon jól sikerüld, de ha lesz pénzünk, azért bepótoljuk a lagzit, mert sokan ki maradtak belöle.
2009. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is elmarad! Anyagi okok miatt, s amiatt is hogy terhes voltam, 6 hetesen elhalt a babàm, igy most babàt akarunk, nem lagzit! Bàr màr hàzasok vagyunk, de csak a szülök, testvérek, tanuk voltak jelen!Ezért akarunk egy nagyobbat is, mert kb. 300 ember kivàncsi rànk!:) de az még a jôvö titka, hogy mikor!
2009. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog,hogy saját magatok akarjátok fizetni a lakodalmatokat. De a másik részét nem értem,hogy azért,hogy ne szólhassanak bele a szülők? Nálunk teljesen természetes volt ,hogy a lányunk esküvőjének felét mi fizettük (a másik felét a fiú szülei) de az is természetes volt,hogy mindenben ők döntöttek,elvégre ők tudták,mit hogy szeretnének. Egyáltalán nem tartozok a gazdag réteghez,sőt inkább középosztály alatt,de a fiam esküvőjének ránk eső részét is mi fogjuk fizetni,sőt mindkét gyermekünknek lakást is vettünk. Kire költsük a pénzünket,ha nem a gyermekeinkre? Azért ne tudjanak megesküdni,mert nincs pénzük? Én nagyon sajnálom a mai fiatalokat,nem jó ez így. Annak idején nekünk is a szüleink finanszírozták az esküvőnket.Sőt,az unokámnak is mindent megvettem a kiságytól a kelengyéig,pedig nem várták el. De én szeretném,ha nem kizárólag a garasoskodásból állna az életük. Ha segíteni akarnak a szüleitek,nyugodtan fogadjátok el,nem hiszem,hogy ők másképp akarják,mint Ti. Legfeljebb tanácsot adnak,azt meg lehet hallgatni,de dönteni úgyis Nektek kell.
2009. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletreméltó ez a gondolkodás, de sajnos sok szülő/anyós-após bele akar szólni a dolgok menetébe. Ilyen anyóst szeretnék! :) A másik oldalról, ami a pénzügyeket illeti: most, hogy végre van önálló keresetem, örülök, hogy anyagilag nem kell terhelnem a szüleimet. Kellemetlen elfogadnom a pénzt, ha tudom, hogy az amúgy is kevésből adnak.
2009. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!