Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 16 évesen hozzá mehetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen hozzá mehetek egy 36 éves 1 családos nem házas emberhez?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. a párom 36 éves van 1 beteg kisfia. és egy élettársa . komolyan gondoljuk a házasságot a páromnak munka helye is van állandó. kijártam a 8 osztályt . szeretnék összeházasodni vele amennyiben lehetséges mik kellenek hozzá , és ha a szüleim nem járulnak hozzá a házassághoz akkor mit lehet tenni
2011. nov. 10. 16:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Nem akarlak elkeseríteni. De 16 éves vagy....még nagyon fiatal. előtted az élet. Most összeházasodtok, a párod majd 10 év múlva mást kíván, és ott fogsz álni 26évesen egy válással a hátad mögött... Szerintem nagyon nagy butaság lenne....20év korkülönbség amugy is rengeteg. Te nem tudod kielégíteni gy 36éves FÉRFI igényeit. Ha pedig ki tudod, akkor mihelyst öregszel , jön helyetted a fiatalabb...gondold nagyon végig..
2011. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Jóóól gondold meg mit csinálsz
2011. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
itt én vagyok 20 évvel fiatalabb nem a pasi hogy azt mondhatnád majd jön fiatalabb. mi szeretjük egymást megértjük már 1 éve vagyunk együtt soha egy veszekedés nem volt
2011. nov. 10. 16:48
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
De pont ez a lényeg: Helyetted jön majd a fiatalabb.
2011. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki érti, hogy ki a fiatalabb. Csak te ebből nem fogsz jól kijönni. Szakma, szülők, munka nélkül fogsz lenni pár éven belül nagy valószínűséggel. Minek kell összeházasodni?

Maradjatok kapcsolatban és ha 3-4 év múlva még mindig aktuális a házasság, akkor tegyétek meg. De mond ne , hogy a 20-as éveid elején pont egy 40 éves emberre fogsz vágyni. És mi van az élettárssal ? Ha kapcsolatban van melletted, akkor tuti csak átveri azt a kis naiv buksidat. Mellesleg tőled is aljas dolog egy kapcsolatban levővel kavarni. És 18 alatt csak szülői engedéllyel házasodhatnál.

2011. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjuk a cigányozást... A férfinak a tényleg börtönbe lenne a helye. Ha 16 évesen ennyi eszed van akkor már orvos nem segíthet.
2011. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
mond ne = ne mond
2011. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodtan ragadjatok össze...
2011. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 napietus ***** válasza:
94%
szülői engedéllyel hozzámehetsz, ha elmúltál 16. de nagyon nem ajánlom. inkább tanulj, hogy ne csak 8 osztályod legyen, mert azzal semmire nem mész. szerezz valamilyen szakmát, és utána gondolkodj ilyeneken!
2011. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret var rad meg 10 evet...neki mar ugyis mindegy
2011. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!