Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok kreatív ajándékötleteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok kreatív ajándékötleteket esküvőre, ami személyes is és ötletes is, nem a pénzről szól?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. nov. 13. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esküvői album, Jó kívánság album, masszázsolaj. Én ilyeneket kaptam a barátnőimtől és mind kézzel készített volt. :)
2011. nov. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom az elsőhöz.. + mi kaptunk egy 2 dl-es pezsgőt (állítólag arany darabkák úszkálnak benne, legalábbis a cimke szerint), van benne 2 db gyönyörű pezsgős pohár, ebbe pedig 2-2 karikagyűrű van belegravírozva. Nagyon szép :) Azt hiszem a osztrákoktól vehették..
2011. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jókívánság album az milyen?
2011. nov. 13. 08:25
 4/7 A kérdező kommentje:
arany darabkás pezsgőt én is láttam már, nagyon szép ajándék. A pohár nekem is eszembe jutott :) ki tettétek valahova a lakásban?
2011. nov. 13. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Veszel egy szép, esküvői alkalomhoz illő albumot, majd a lagzin körbemegy és beleírja mindenki a jókívánságát.
2011. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha lenne üvegajtós szekrényünk, kitenném mindenképp, nagyon tetszik, de nálunk nincsenek polcok/szekrények (gardrobban van mindenünk), így nincs kirakva..

De tervezzük, hogy veszünk egy TV állványos szettet, ahhoz mindenképp szeretnék majd üvegajtós bepolcozott részt is, na oda mindenképp kirakom majd :)

2011. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia mi 1 eve vagyunk hazasok s ami a legjobb ajandek volt az egy lapra rajzolt fa agakkal de levelek nelkul s hozza egy ujjlenyomat nyomda amibe mindenki belemartotta az ujjat a lagzi alatt s ranyomott a fa valamelyik agara egy levelet s alairta s szep sorjaban a fa megtelt levellel.

Nekunk nagyon tetszett es otletesnek talaltuk.eskuvofanak neveztuk el alatta a keresztnevunk allt es a datum.unokatestverektol kaptuk. Otthon is elkeszitheted .

2011. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!