Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, csajok! ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, csajok! . Ruha-SOS Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy nagy dilemmam.Jovo marciusban lesz az eskuvom.Nagyon tetszik ez a ruha csak nem tudok eldonteni par dolgot.Segitenetek?

1.165 cm vagyok, 87-74-88 a mereteim, 52 kg vagyok.Vajon jol fog allni rajtam?

2.Egy bajom van evvel a ruhaval, tiszta feherben szeretnek ferjhez menni.Mit szoltok, csunya lenne a himzett tull nelkul?Vagy helyette milyen diszt rakhatnek?

3. Szerintetek mennyire igaz az a babona, hogy a menyasszony nem segithet a ruha megvarrasaban?

4.Lattatok gyonyoru lapostalpu menyasszonyi cipot?Ha igen legyszi linkeljetek.


Ennyi lenne...nagyon megkoszonnem ha tudnatok segiteni...

Ime a ruha:

[link]


2011. nov. 16. 08:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A ruhaval is, a cipovel is akar...vagz ha valaki tud arrol a babonarol, hogy a menyasszony nem segithet a ruhaja varrasa soran, arrol is.Esetleg mi a velemenyetek...

Elore is koszonom mindenkinek aki segit...

2011. nov. 18. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!