Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Február 11. -én tartjuk csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Február 11. -én tartjuk csak a polgári eskűvőnket, és nem szeretnék hófehér ruhát bérelni, milyen ruha lenne jó sztetek erre az alkalomra?

Figyelt kérdés
19 éves,155 cm,55 kg vagyok,de addig még fogyózok is.Csakis a szűk család lenne ott.Linkelhetnétek is,ha van kedvetek.
2011. nov. 25. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem is most volt az esküvőm 2 hete :)

Nekem rózsaszínes lilás fehér volt a ruhám :) Mindenkinek nagyon tetszett :)


[link]

2011. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De azért ruhát szeretnél? Mert pl lehet nadrágkosztüm,de akár szoknyás is,könnyű selymes anyagból,valami gyöngyházszínűt képzelek. De bármi lehet,ami ünnepélyes,én pl barna(nadrág) és óarany(felső és bizsuk)színekben voltam,nálunk is csak szűk kör volt. De azért utólag visszagondolva jobb lett volna világosabb színekben lenni,de nem tudom,miért érzem így. Gyöngyház,vagy pasztellszínekkel nem tévedhetsz.
2011. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ruha !!!
2011. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az elsőnek üzenem gyönyörű a ruhád,de nem szeretnék abroncsosat,majd a nyárira.Én is alkalmi ruhára gondoltam.Vagy vmilyen egybe részes ruhára.De köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. nov. 25. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Köszi :)


Sok sikert az esküvődhöz :) Ha gondolod írj privibe segítek neked ha szeretnél :) Én is 19 vagyok :)

2011. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, miért lesz kettő? nem izélés, csak mert én is ezen gondolkozom, és nekünk be van jelentve szeptemberre. :)
2011. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a nagy eskűvő elég húzós,viszont a vőlegényem mamája komly beteg és szeretnénk ha velünk lenne,nem biztos,hogy a nagy dinom dánom lakodalom pont nyáron lenne,de februárban tartanánk a polgárit ami biztos.
2011. nov. 25. 23:11
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Én kismama vagyok ezért nem is akartam nagy ruhát.Végül ennél döntöttem olcsó is szép is(az enyém ekrű szinű)és a pocakom is szép benne.Vettem hozzá bundás pelerint 4000ért.Van több féle belőlle és az Ázsiába vettem.:)Nekünk JAn 7én lesz a nagy nap szűk családi körben.Sok Boldogságot nektek!!!

[link]

2011. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,viszont kívánom nektek is:))))))
2011. dec. 18. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!