Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasság 18 évesen? Jó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság 18 évesen? Jó vagy rossz? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Ez sokmindentől függ. Pl ha jön a baba, szerintem jobb, ha összeházasodnak. De szülői nyomásra nem jó. Csak ha felelősségteljes a pár..
2009. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb esetben korai.

Szerencsére ma már enélkül is össze lehet költözni, és ki lehet próbálni az együttélést. Sok minden eldől ezalatt.

2009. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát... ha az én véleményemre is kíváncsi vagy, én ellene vagyok! GYereket nevelni nem csak házasságban lehet -nem írtad hogy ezzel kapcsolatban mi a helyzet-, és ha a kapcsolat tartós, és stabil, évek múlva is összeházasodhattok. De évek hosszú során sokminden történhet, összekovácsolódhattok, de kiderülhetnek az ellentétek is, bár sok-sok türelemmel nagyon sok probléma orvosolható. Szóval véleményem szerint várjatok még!!!
2009. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Én is férjnél vagyok 18 éves korom óta és azóta is tart. Persze attól is függ hogy mióta vagytok együtt. Ezt neked kell tudni hogy milyen a kapcsolatotok. Sok boldogságot:-)
2009. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Én nagyon korainak tartom, még nem is élt -az illető, aki házasodni akar 18 évesen- semmit.

Szerintem nem szabad.

Régen lehet, hogy működött, ma már nem hiszem.

Később sok mindent sajnálni fog az illető sz-tem. 24/L

2009. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon korai, ilyen idősen még élni kell, szórakozni, nem pedig lekötni magad egy ember mellett. Az még ráér.
2009. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon korainak találom. Van akinek bejött, de sokkal több akinek nem. Miért akartok házasodni?

Nagyon ráér még az! Lehettek együtt így is.

2009. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Gyereket nevelni szerintem - pont ilyen idősen - házasságban kell, vagy jobb. Egy idősebb tud maga is, vagy nem végleges kapcsolatban, ilyen idős csak párban. De ha nincs útban, ne vállalj még pár évig! Nagyon korai lenne az is.
2009. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Emberfüggő. Ismerek olyan embereket, akik 18 évesen házasodtak, mégis egy egész életet leéltek egymás mellett, és a mai napig szeretik egymást. De ha józanul gondolkodom, akkor rögtön hozzá is teszem, hogy ők már tényleg kivételszámba mennek...

Nem értek egyet azzal, hogy ilyen idősen még "élni kell", bulizni, szórakozni: a magam részéről sosem voltam egy pasizós típus, nem cserélgettem a barátaimat, mint a fehérneműm, és sosem vonzott az, hogy minden hétvégén hullarészegre igyam magam. Nem gondolom, hogy bármit is kihagytam volna az életemből, amiért viszonylag fiatalon, 22 évesen férjhez mentem. Nálam úgy esett, hogy 20 évesen megtaláltam életem párját, akivel az érzelmeink kölcsönösnek bizonyultak, és nem átallottam férjhez menni hozzá annak ellenére, hogy szinte mindenki korainak tartotta. Én elég érettnek tartottam rá magam, a párom és a kapcsolatunkat. Sosem fogom megbánni ezt a döntést.

2009. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Én korainak tartom. Úgy vélem, hogy 18 évesen élni kell, ha szeretitek egymást, akkor 22-23-24-25 évesen is szeretni fogjátok egymást, és majd akkor összeházasodtok. Szerintem korai 18 évesen hozzámenni valakihez, én biztosan nem tenném. Nem is tettem :D
2009. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!