Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőtök előtt hány hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőtök előtt hány hónappal kezdtétek el szervezni az esküvőtöket? Mivel kezdtetek? Kíváncsi vagyok, hogy Ti mivel kezdtetek? Fogalmam sincs, hogy hol kezdjem a szervezkedést.

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

augusztusi esküvőt novemberben.

Először a helszint kinézni,utána ott egyeztetni mindent.

Tavaszra már legyen kész hogy kiket kel meghivni,ruhát kinézni.

Fotós,kaja,zenekar,diszlet,koszorúslányok,gyűrű

nyár elején már csak finomitások legyenek



ez közeli ismerős esküvője volt


én letudtam 2 tanuval,ahhz 30 nap kellett az anyakönyvvezető miatt,annyi idő elég volt ruhátnézni,meg kibérelni barátokkal egy bulihelyet

2011. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
júniusi esküvő, szeptemberben. mi is a helyszínnel kezdtünk, azok fogynak el a leghamarabb. aztán zenekar, vőfély, utána jönnek a meghívók, ruhák, dekor, anyakönyvvezető... ha megvan a helyszín, minden könnyebb lesz, adja magát...
2011. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Májusban kérte meg a kezem,az év szeptemberében volt az esküvőnk.
2011. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Helyszin,anyakönyvvezető,meghívó,zenész,vöfély...
2011. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Március végén kérte meg a kezem és szeptemberben volt a lagzi! Tehát kb. 5 hónap alatt!

Időpont kéréssel kezdtünk, aztán lefoglaltuk a helyet, zenészt, fotóst-videóst, vőfélyt.

2011. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Júniusba eljegyzés, októberbe kitaláltuk, hogy novemberben esküvő. Szóval 1 hónappal előtte. És a hellyel kezdtünk :) Még 2008-ban történt, de ma sem csinálnám másként, így csak egy hónapot idegeskedtek az örömszülők.
2011. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
6
2011. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
ja és a helyszín kiválasztás és az esküvői ruha lefoglalás volt az első.
2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Kora tavaszi esküvő - öt fős -, előtte hat hónappal bejelentkeztünk, eldöntöttem, hogy a nevem a sajátom marad, és pont. Semmit sem szerveztünk, a férjemnek vettünk egy új zakót és pedig csináltattam egy nagyestélyit. Smink, fodrász, csokor és ennyi. Zenét adott az anyakönyvezető, a ceremónia után pedig körbetelefonáltuk a családokat. Este 5 főre vacsora egy étteremben. Zusammen kb. 50 ezer froncsi, semmi felhajtás, azóta is boldogan élünk, míg meg nem halunk. :)
2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"...így csak egy hónapot idegeskedtek az örömszülők...."


Egy átlag városban egy normális (nyár-tavasz) szombati időpont esetén ezt nem lenne kivitelezhető.

Van ahol 8-10 hónappal előre kell foglalni.

2011. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!