Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőtök előtt hány hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőtök előtt hány hónappal kezdtétek el szervezni az esküvőtöket? Mivel kezdtetek? Kíváncsi vagyok, hogy Ti mivel kezdtetek? Fogalmam sincs, hogy hol kezdjem a szervezkedést.

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

7hónappal előtte.

Vendéglista összeállítása, helyszín kiválasztása

Ruhavásárlás/kiválasztás

Meghívók

Kaják, helyszínbérlés

Zenekar, szakácsok, pincérek, fodrász, kozmetikus...stb

Utolsó ruhapróba

Esküvő :)

Sok boldogságot nektek!

2011. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Sokan csinálják szűk körben az esküvőt spórolásból, de valójában magán a lagzin nem éri meg nagyon spórolni, mert az a nászajándék(pénz) és a menyasszonytáncnak köszönhetően bevételt szokott hozni és nem kiadást végül.
2011. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
21.32: Sokan csináljék, igaz. Mi nem tartoztozunk ezek közé. Vannak, akik szeretik a felhajtást, és vannak, akik írtóznak ettől. Az emberek különbözőek.
2011. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha valaki tényleg nem szereti a lagzit azt 100%-ban megértem és elfogadom, de én attól vagyok ki ha valaki a pénzre hivatkozik, mert az hülyeség. Ezt még a vendéglátó helyek is tudják, mert az előleget leszámítva a teljes összeget csak akkor kérték, amikor megvolt minden bejövő pénz. :)
2011. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi egy évvel előbb kezdtük el szervezni. A vendéglistával és a helyszín kiválasztásával kezdtük.

2011. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Májusban kezdtük a júliusi esküvőt. Kis esküvő, kis faluban, alacsony vendégszám, házikoszt.
2011. dec. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

November elején kezdtem el szervezni, jövő augusztusban lesz.

Ruhám megvan, a menyecske is.

Dj-t lefoglaltuk

Éttermet megnéztük, de még nem döntöttünk.

Dekorációt szervezem éppen.

Leginkább majd tavasszal fogok szervezkedni (virág, torta, fodrász, ilyesmi), mert akkor jobb az idő, és szívesebben sétálgatok a lányommal, mint a minuszokban.

2011. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

augusztus 5-én kértük a időpontot.

december 10.én lesz az esküvőnk ( jővő héten)


ez alatt szerveztük meg.

család, közeli barátok meghívása,

tanúk kiválasztása

étterem,

ruhák,

zene válogatása,

nekem új tanú választása)az első tanú 3 héttel az esküvő előtt lemondta...

gyűrűk,

ajándékok, pezsgő

torták.


ezekből már csak a gyűrűkre várunk. készülnek,beszerezzük az ajándékokat a szülőköszöntésre, megvesszük a pezsgőt,és az esküvő előtti nap megyünk el a tortákért.


kb ennyi

25/N

2011. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"...így csak egy hónapot idegeskedtek az örömszülők...."


Egy átlag városban egy normális (nyár-tavasz) szombati időpont esetén ezt nem lenne kivitelezhető.

Van ahol 8-10 hónappal előre kell foglalni.


Ez 2008-ban, DEBRECENben történt! Igaz kora téli esküvő volt, de arra a napra már csak ez az egy időpont volt (szombat volt egyébként).

2011. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!