Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szokás még a mennyasszonytáncn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás még a mennyasszonytáncnál pénzt adni?

Figyelt kérdés

Nyáron, meghívottként részt veszek egy esküvőn.

Baráti státuszban mennyit szokás adni, ha még szokás?


2008. márc. 28. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2008. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a menyasszonytánc pont arról szól, hogy pénzt gyüjtenek a fiatal párnak. Menyasszonytáncnál kötelező pénzt adni.
2008. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azért hogy ne legyen kötelezö nálunk, mi akkor vettük át az ajándékokat is.

barátként kb 10 000-20 000 Ft között van. mi tavaly 10 000 Ft-t és egy értékes ágynemühzuat garnitúrát ajándékoztunk, így kb az érték 20 000 Ft lett.

de hogy ne csak snassz bedobjuk találtam egy szívecske szatén kis dobozt és abba tettük, úgy dobtuk be.

de volt hogy egy baráti társasággal voltunk esküvön, voltunk vagy huszan így mindenki bedobott 11 000 Ft-t és lett belöle nászút nekik kastélyszállóba és az ezresekböl pedig egy közös tánc. így értékes ajándék és pénz is ment.

2008. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Hogy mennyit szokás adni, azt mindenkinek a saját pénztárcája dönti el. Én általában 10.000,-/fő szoktam adni ha baráti státuszban van az illető.

De nyugi, senki nem azt fogja figyelni, hogy Te mennyit dobsz be. :-) Nálunk volt 200 Ft-os is a kondérban. :-)

2008. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell adni, meg döngetik is a kondért rendesen, pont azért. Általában minimum annyit illik dobni, amennyibe a vacsorád, meg a rendezvény rád eső része került. Ezen felül amennyit tudsz, és gondolsz. Közeli barátnak, rokonnak nyilván többet szokás adni, távolabbinak kevesebbet. Gondolj arra, hogy fordított helyzetben te mit várnál el, vagy mennyinek örülnél.
2008. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A jelen helyzet állása szerint nem lesz menyasszonytánc, a pár ellene van ennek a szokásnak.

2008. ápr. 1. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert az pont azért találták ki!
2008. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bea 88 ***** válasza:
100%
Igen szokás a fiatal házas párnak pézt adni.
2008. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!