Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Molett menyasszonyok. Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett menyasszonyok. Milyen ruhátok lesz, volt?

Figyelt kérdés

Én 160cm és 70 kg vagyok.

[link]

[link]

[link]

Ezek a kedvenceim


2011. dec. 28. 23:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%

Nekem meg az, hogy egy kis felesleggel rendelkező lányra ilyeneket mondtok, hogy csüngőhasú... Meg a képek, amiket belinkeltetek, ezek nem 70 kilós nők, hanem 100 kb. Van külömbség. Nem kéne egy lapra venni őket.

És nem a sovány nőkkel van bajom, hanem azokkal a sovány nőkkel, akik azt hisztik, hogy ha valakin van 10 kiló felesleg már nem vehet fel semmit. Csőgatyát ne vegyem, cicanadrágot ne vegyen, szép menyassoznyi ruhát ne vegyen...

2011. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.

Teljesen igazat adok neked.

Egy húron pendülünk:)

2011. dec. 29. 09:08
 13/25 A kérdező kommentje:
A kedves másodiknak hova lett a válasza amiben csüngő hasúnak hívott?
2011. dec. 29. 11:03
 14/25 anonim ***** válasza:
szia! én is júniusban megyek férjhez :) és én is molett ruhát keresek :) ráadásul én egy 10-essel alacsonyabb vagyok mint te :)
2011. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, bocs, a link lemaradt:


[link]


nekem ők a favorit, beszéltem már a varrónővel, bármelyik ruhát méretre varrja neked :) 6 hetet kért határidőnek, hogy szépen és pontosan tudja megcsinálni :)

2011. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Szia

Én is ott akarom varratni a ruhám:)

Sok jót hallottam róluk.

Én még nem beszéltem velük.

Tudsz még valami infót róluk?

Köszi:)

2011. dec. 29. 11:30
 17/25 anonim ***** válasza:

ez a súly szerintem sem számít soknak. tettem fel ide kérdést, megmutattam, milyen ruhákat próbáltam. jelenleg én is ebben a súlyban vagyok, nagy cicim van hozzá


nézd meg, ha hasonló az alkatunk, hogy szerinted melyik állt a legjobban, és olyat keress! :)


a lényeg, hogy ne vágjon el derékban (pl. egy kétrészes ruha, ami láthatóan külön van, és a csípőnél, egyenes vonalban végződik a felső-na, az tuti előnytelen lenne)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__2..


remélem tudtam segíteni! :)

2011. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

"Nem tudom miért kell bántani egy kicsit teltebb nőket."


????????????? Ő meg a vékonyakat bántotta cseszd meg, hát nem esett le?!!

2011. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Persze hogy vissza vág,mert valamelyik gebe 49 kilós,le csüngő hasazott egy 70 kilós nőt.
2011. dec. 29. 14:30
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm 13:49-es

Gyönyörű vagy.Nekem az első tetszik de nagyon.

Nagyon szép arányos az alakod.

Max.60 kg mondanálak

2011. dec. 29. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!