Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Molett menyasszonyok. Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett menyasszonyok. Milyen ruhátok lesz, volt?

Figyelt kérdés

Én 160cm és 70 kg vagyok.

[link]

[link]

[link]

Ezek a kedvenceim


2011. dec. 28. 23:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%

De vicces, pont 49 kg vagyok, ezek szerint GEBE, és anorexiás liba, mert NORMÁLIS a súlyom:)) Amúgy egyező a magasságunk, és neked is ez a kg lenne a normális, szóval nem érted miért pont erre a számra mondod hogy gebe..;) És igenis, egy kövér nő NE hordjon cicanadrágot, hidd el, én is voltam 58 kg, és kibírtam egyenesszárú nadrágban, sőt, nem mertem volna felvenni, ahogyan a csőnadrágot sem, ami ráfeszült volna a vádlimra.

Semmi bajom a kövérekkel, de végül is lehetne, ha nektek van bajotok a vékonyakkal.

A csüngőhasút nem én írtam

És puszi:)

2011. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez lenne a normális súlyom,de az biztos hogy vőlegényemnek nem kellenék 49 kilósan...
2011. dec. 29. 14:50
 23/25 anonim ***** válasza:
53%

13,49es vagyok


49kilósnak

szerintem a 10 kiló felesleggel nem tartozunk a kövér kategóriába. Tény, hogy husisak vagyunk, lenne mit leadni, de a KÖVÉR az a kategória, amib4en azok a lányok vannak, akiket egy korábbi válaszoló linkelt menyaruhában. SZóval nem kell lekövérezni senkit, nagyon is alkatfüggő, hogy kinek mi áll jól, hogy oszlik el rajtuk a felesleg.


És senki se a vékony lányokat bántotta, csak azokat a vékony lányokat, akik leszólják azokat, akiknek van egy kis feleslegük. Vagyis azokat, akik csüngúhasúznak, hájasoznak, dagadtoznak. Ha te nem vagy köztük, és azt vallod, hogy egy kis felesleggel bíró lány is lehet szép és szexi, viselhet szép menyaruhát, akkor nem rád vonatkoztak a leszólások.

2011. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem....

Az ember a legszebb napjára készül, véleményeket, tapasztalatokat kér más hasonló helyzetben lévő nőktől és akkor kikerekedik belőle, hogy kövér-sovány. Nem a fogyókúrás oldalon vagyunk de ha ott lennénk se bántsuk meg egymást.

Én bizony csüngő hasú vagyok - igyekszem lefogyni - de amíg a párom így is imád addig nem foglalkozom ilyen beszólásokkal.

A lényeg! ha nem tudsz érdemben hozzászólni a kérdéshez inkább ne szólj semmit...nem kíváncsi rá senki.

Kedves kérdező. Mint már mások is írták nem mindegy hol vagy kicsit husisabb ha csípőnél akkor valóban az A vonalú ruhák jöhetnek szóba.

Mi is esküvőre készülünk és tényleg sok helyen van már a csüngő hasúakra is ruha :D Terád meg pláne :D

Nézelődj vaterán, teszveszen..nagyon jó rucik vannak eladók nagyon jó áron.

Sok boldogságot és örömteli készülődést kívánok nektek!!!!!

2011. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ugyan ezt akartam írni kedves utolsó... nem mindegy ki hogy néz ki? most a kérdezőről van szó, tanácsot kért, hát adjunk neki. az én párom engem a szeret, a más párja a 49 kg-t szereti? nem mindegy??? jesszus...
2011. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!