Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti felvennétek ilyen abroncsos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvennétek ilyen abroncsos ruhát esküvőre? (csak egy vendég lennék, de rokon)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 4. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%

Egy esküvőt tényleg nem szabad összekeverni egy nagyszabású estéllyel. Ott mindenki egyformán fontos itt viszont a pár a főszereplő.

Ezek a fazonok nem illenek egy esküvőre pláne egy szimpla vendégnek akkor is ha rokon.

Elhiszem, hogy várod a nagy eseményt biztos nagy buli lesz és szeretnéd kihasználni a nagy alkalmat, a nők szeretnek jól kiöltözni -én is:)- De ne akard, hogy rád fújjon a fél vendégsereg a menyasszonnyal az élen.

Egy csinos kosztüm, vagy egy egyrészes elegáns, szűkebb, kevésbé díszes (tehát kevésbé menyasszonyi ruhás)cuccot jobban el lehet képzelni.

2012. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
22%

Hát, én is voltam olyan esküvőn, ahol kb. mindenki túlragyogta a menyasszonyt :D Esküszöm a sportcipős farmeres vendég szebb volt nála, neki nem a ruhája volt csúnya, egyszerűen a nő volt nagyon ronda, és fiatal sem volt.

Szóval ha nálatok is ilyesmi a helyzet, akkor semmiképp se öltözz így :D

2012. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
Genyó vagyok de hasonló a helyzet... csak már olyan régen voltunk valahol ahova fel lehet öltözni, párom nem visz el bálba vagy ilyesmi...
2012. jan. 4. 18:36
 24/66 anonim ***** válasza:
91%

off:


De már az is baj, ha valaki idősebben menyasszony? Azért ne legyünk már ennyire korlátoltak...


Kérdező: akkor menjél nyugodtan olyan ruhában, amilyenben akarsz. Ha ilyen véleménnyel vagy a menyasszonyról...

2012. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
28%

Bocs, de röhejes volt 35 évesen hófehér abroncsos ruhában és akkor asszony lesz a lányból zene :D


Senki nem mondta, hogy tilos, de attól még ez akkor is borzalmas volt.

2012. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
72%

ma 18:39


Én 36 évesen jutottam el odáig, hogy esküvőt tudtunk tartani a párommal...Soha nem értettem ezt a magyar mentalitást, egy nő 30 felett már vénasszony?...pf

2012. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
46%
Fenét vénasszony, az összhatás miatt volt borzalmas, te nem láttad.. Látszott, hogy "jajj mindjárt kifutunk az egészből" Mondom, elképesztő.. Semmi lazaság, csak merev,feszült hangulat.
2012. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
93%
Akármilyen véleménnyel vagy a menyasszonyról és akárkid megy férjhez, nem illik nagyestélyiben lenni. Egy egyszerű elegáns koktélruha és semmi több. Az meg, hogy nem visz el a pasid sehova, vele beszéld meg, és nem az esküvőt árnyékold be ezzel.
2012. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
49%

Hát szerintem nem illene, de próbáld ki, kíváncsi lennék a reakciókra.


Valaki írta itt, hogy "borzalmas", ha valaki 35 évesen menyasszony. Szerintem meg ez a proli, kicsinyes gondolkodásmód borzalmas.

2012. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a saját esküvômre felvenném. Fôleg ha a lila zöld lenne benne. De vendégként illetlenség szerintem, mert annyira szép, hogy biztos kellemetlenül érezné magát a menyasszony. Szerintem ne vedd fel. Lehet túlzás ha ezt mondom, de hülyét csinálhatsz magadból.
2012. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!