Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány meghívott volt az esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány meghívott volt az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Nekem a barátaim java sajnos külföldre ment,ritkán járnak haza, a rokonok meg eléggé messze laknak,az ország túlsó felében,így eléggé leszűkül a kör,akiket meghívhatnék.:((
2011. nov. 13. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

80 meghívott volt, 75-en jöttek el végül.


Külföldön tartottuk (vegyes házasság), de nem volt akadály összecsődíteni a barátokat, rokonokat. Én is hazautaznék egy barát esküvőjére, úgyhogy csak ezért senkit ne hagyj ki a listából!

2011. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 80 emberrel indultunk, végül olyan 75-en voltunk. Sajnos nagyon sok barátot nem hívtunk meg, mert akkor lettünk volna vagy 150-en, az meg sok volt.

Nálunk párom családja az ország másik végén lakik, de meghívtuk őket. Volt, aki hazament hajnalban, de a legtöbben maradtak. Éppen ezért egy panzióban volt a lagzi, ott volt szállás is.

2011. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még nem,jövöre lesz,de azért válaszolok.A ceremónián kb.50-en leszünk,a vacsorára 25-en lesznek hivatalosan gyerekekkel együtt.
2011. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi:Hivatalosan=hivatalosak
2011. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lagziba 50 embert hívtunk (gyerekekkel együtt), négyen nem tudtak eljönni. Nem hívtuk meg a teljes családot, mert akkor kb. kétszer ennyi ember lett volna. Viszont volt olyan család vendégünk, akik aznap reggel érkeztek vonattal Németországból, az egy éves gyerekkel együtt!

Érdemes olyan időpontra időzíteni az esküvőtöket, amikor a barátok amúgy is hazajönnek, pl. karácsony, vagy nyár. Ha tehetik, szerintem úgy szervezik, hogy ott lehessenek az esküvődön. Kérdezd meg őket előre! A rokonok meg szívesen utaznak esküvőre, ha módjuk van rá, nálunk legalábbis így volt.

2011. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem még nem volt esküvőm.
2011. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

150 meghívott volt, 120-an jöttek el. Nekem is élnek barátaim külföldön (London, Edinburgh, Milano, Zürich), de az esküvő miatt haza utaztak - azt mondták, ki nem hagynák ezt az alkalmat :). Nekik mi álltuk a szállást, ezt egy gesztusnak éreztük, ha már kifizetik miattunk a repülőjegyeket.


Nálunk kb. 45%-55% volt a család-barátok aránya. Fergetegesen jó lakodalom kerekedett, életre szóló élményt kaptunk a násznéptől. :)

2011. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
6 456 678 349 de csak 56 jött el
2011. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!