Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány hónappal korábban kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónappal korábban kell megrendelni az esküvői csokrot, autódíszt és az egyéb virágos kiegészítőket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó ismerősöm a virágkötő, én már októberben szóltam neki, hogy nyáron házasodom, és szeretnémm, ha majd ő csinálná a csokromat stb. Ő azt mondta, hogy azért majd a pontos dátum előtt 2-3 héttel megint szóljak neki, hogy nehogy elfelejtsen hozni megfelelő virágot a nagykerből(napraforgót szeretnék, és az nem mindig van nála, mert egy falusi kis virágkötészete van). Egyébként van ismerősöm, aki három hónappal előtte szólt, és kb. 10 próbacsoktrot csináltatott, mire olyat csináltak, ami tetszett neki. De ha nem szeretnél próbacsokrot, akkor szerintem ráérsz max. egy hónappal előtte rendelni csokrot, autódíszt.
2012. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Nem szeretnék próbacsokrot, csak nem szeretnék kifutni az időből.

2012. jan. 7. 17:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk szeptemberben lesz, és már voltunk érdeklődni, azt mondták, hogy ha megvan a dátum, akkor mindenképpen szóljunk, hogy tudjanak tervezni, mert akkor más esküvőt nem vállalnak arra az időpontra. Egyeztetni megyünk majd jövő hónapban, a költségvetés miatt, kérünk egy konkrét árajánlatot, és azt mondták, hogy előtte egy hónappal fixáljunk le mindent.

Remélem segítettem!

2012. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sokat. Akkor a jövőhéten bemegyünk szólni, hogy mikor lesz az esküvő. Nagyon szépen köszönöm!
2012. jan. 7. 19:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát legalább néhány héttel előtte nem árt szólni.

Amúgy tapasztalatból mondom, hogy vastagon fizetsz, akkor néhány órával előtte is megcsinálják. Voltam egy esküvőn "virágfelelős", és a hülyeségem miatt kimaradt néhány dolog, amiről az esküvő napján kellett gondoskodnom. Extra jutalék felkínálásával gyorsítottam a virágkötők munkáját, így biztosra mondták, hogy elkészül. Egy fél havi fizetésem bánta, de az ifjú párért mindent :-)!

2012. jan. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ejjjha. :) Nem akarok vastagon fizetni. :) Mindent felírok egy papírra, már úgy megyünk a virágboltoshoz.


Lehetne még egy kérdésem?

Ugye az édesanyákat egy csokor virággal szokták felköszönteni, viszont én édesapámat is szeretném köszönteni, hisz ő neki is annyi mindent köszönhetek. Neki is egy csokor virágot készíttessek? Vagy mi ilyenkor a szokás?

2012. jan. 8. 06:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én épp tegnap voltam esküvőn és ott is köszöntötték az édesanyákat egy csokor virággal, az édesapákat viszont egy üveg itallal, nem tudom pontosan, hogy mi volt az, vagy bor lehetett, vagy pezsgő.
2012. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 8. 21:10
 9/12 anonim válasza:

Sziasztok!


Esküvői csokorral kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni.

Most már elég aktuális a téma.

Már egy ideje nézegetjük az egyik barátnőmmel a különlegesebb csokrokat, mert mindkettőnknek nagyon tetszenek ezek az eredeti, környezetkímélő megoldások.

A Facebook-on találtam nagyon szép csokrokat.

[link]

Most tépelődöm, hogy merjek-e ilyen csokrokat rendelni, mert még senkitől nem tudtam meg ezzel kapcsolatban tapasztalatokat. Annyit tudok, hogy főleg a külföldi párok szoktak ilyen jellegű dolgokat kérni.

Én nagyon szeretnék ilyen dekorációt minden esetre.

Nektek van valamilyen tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

Előre is köszi a tanácsokat!

2013. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ezek az origamis virágok gyönyörűek :)

Én bevállalnám,de mondjuk pl csak asztali dísznek,dekorációnak :)

Nem vagyok hagyomány követő típus,pl nagyon szeretném ha a ruhám fekete-fehér lenne,de azt hiszem csokornak és kitűzőnek nem vállalnám be azért.

2013. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!