Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy vegyem fel a nevét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem fel a nevét? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Legyen ő mondjuk Kovács Máté, én meg Debreceni Zsuzsanna (azért írtam ezt, mert egyébként is ennél még hosszabb a nevem, csak nem akarom leírni, mert egyedi). :) Variációk:

-Kovács Máténé - ezzel az a bajom, hogy Máténé...nem hangzik hülyén?

- Kovácsné Debreceni Zsuzsanna - nagyon hosszú...már így is mire leírom a nevem, hát még elé kerül még egy?

- Kovács-Debreceni Zsuzsanna - hát ez ugyanaz, meg nem is tetszik a kötőjeles

Kovács Zsuzsanna - olyan mintha a testvére lennék, és a saját nevem se szeretném megtartani, olyan mintha össze se lennénk házasodva.


Legszívesebben az első variációt választanám. De Máténé? Mi a véleményetek?


2012. jan. 16. 14:08
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat, először máshogy fogalmaztam a kérdést, csak aztán átírtam.

A fő bibi a Máté keresztnév. :) Szóval az adott, a vezetéknevét és az én teljes nevem írtam csak át egy kitaláltra. Szóval nekem a -né végződés tetszene legjobban, de a Máténé nem tudom mennyire hangzik hülyén. :)

2012. jan. 16. 16:22
 22/24 anonim ***** válasza:
82%
Én is ezen morfondírozok, nekem a Kovács Zsuzsanna a legszimpatikusabb amúgy. Bár, ha külföldre megyek, és ott akarok dolgozni, akkor nem tudom, hogyan magyarázom el, hogy a diplomámban Debreceni Zsuzsanna van, az útlevelemben meg Kovács Zsuzsanna, szóval ez az egyetlen fenntartásom ezzel kapcsolatban, hogy nem lesz-e hátrányom belőle...
2012. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 fehér gandalf ***** válasza:
0%
nemtom írták-e ,de vedd fel 3. névnek a máténét és aztán elmondod annak akinek akarod
2012. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Kovácsné Debreceni Zsuzsanna legyél. Az egész neved aláírni nagyon ritkán kell, bemutatkozni is elég a leánykori neveden. Ne legyél Máténé szertintem, de még a kötőjeles megoldás is jó.
2012. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!