Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valaki, aki utólag nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki, aki utólag nem tetszett magának? Vagy szimplán feszélyezve volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a gondom, hogy voltam ruhapróbán. Elég alacsony vagyok és túlsúlyos sajnos. Fogyózom, de alkati adottságok miatt sajnos nem úgy megy, és a magasságomhoz is sokat kéne fogynom, ami júniusig nem fog sikerülni szerintem. A legnagyobb baj a karommal van, és bármilyen ruha volt rajtam, nem tetszett egyik sem :( mármint magamon. És most visszagondolva is úgy érzem, hogy egy törpe vagyok, akire feladtak egy szép ruhát, de még abban sem láttam magamat szebbnek, lényegében úgy érzem, csúfítom a ruhát... most jelen pillanatban azt érzem, hogy csak azért lesz rajtam fehér, mert az illik, meg nekem is tetszik, csak félek, hogy borzalmasan fogok kinézni... Volt valaki hasonló helyzetben? És igen, próbálok fogyózni, meg kezdhettem volna előbb, de azért mégis rossz érzés :( lehet, hogy az a baj, hogy amióta meghíztam sajnos, igyekszem takarni magam, és most fura egy ilyen ruhában látni magam. Tippek? tanácsok? tapasztalatok? És most már ott tartok, hogy inkább egy két tanús, csak ne nevessen rajtam mindenki... Lehet, hogy én látom ilyen szörnyűnek magam, de most elég rossz :(


Köszönöm, ha végig olvastad!


2012. jan. 17. 15:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
82%

Ja, Katalin hercegnő a maga 45 kilójával... jó tipp.

Kérdező, hidd el, a vőlegénynek te vagy a legszebb, és csak ez számít. (Ha nem így van, mondd le az esküvőt.)

Az esküvőn a ruha, a kosz.lányok, a vendégek mind csak körítés, díszlet. A lényeg nem ezen van, hanem azon, hogy összekötöd az életedet azzal a férfival, akit nagyon szeretsz. Azon a napon tök mindegy, mi hogyan alakul (az eső kivételével) - neked tökéletes lesz, tapasztalatból mondom.

Ne görcsölj ezen.

Esetleg próbálkozz törtfehér ruhával, hátha jobban áll, vagy fehér kosztümmel, vagy próbálj fel olyan ruhákat is, ami nem kimondottan tetszik, de az eladó szerint jól állna ilyen alkatú lánynak. Lehet, hogy abroncsosat akartál és beleszeretsz egy abroncs nélkülibe, vagy fordítva.


Legyen profi a sminket és megcsinálva a hajad.

Válassz profi fotóst, aki utólag retusálja a képeket.

Válassz hozzáértő videóst, aki szintén profi, és jó kamerából, előnyös szögben vesz fel.

Hidd el, nem mindegy. Ezeken nem érdemes spórolni, minden máson lehet. (Ha küldesz privit, tudok ajánlani olyat, akivel nagyon elégedett voltam.)

2012. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Ui: júniusig még legalább 10 kilót le tudsz adni normálisan, egészséges módszerrel, feltéve, hogy te magad egészséges vagy (nincsenek hormonproblémák stb.).

Ha nem sikerül a havi 2 kg, valamit nagyon rosszul csinálsz. (Ha megírod priviben, hogy csinálod, megpróbálok segíteni.) A 10 kg kevés lenne? Az már legalább 2-3 ruhaméret.

Ha szedsz fog.gátlót, azt viszont abba kell hagyni sajnos a sikeres fogyáshoz. Tapasztalat.

2012. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tippeket! Igyekszem megfogadni őket :) A hajon még gondolkodom, mert én félig feltűzött hajat szeretnék félig leeresztve, loknikkal. Persze lehet, hogy ez sem jó ötlet. Diadém mindenképp lesz :) sajnos a képet nem tudtam megnézni, és a szalon honlapja is folyton lefagy, amit linkeltél, de valószínű, hogy most az én gépemben van a hiba... :) de mindenképp megnézem :) Az ékszereket tekintve a nyakamba egy kis szalagot szeretnék egy kis rövid lógó mütyűrrel. Nagyon tetszenek. Jó ötlet lehet? A fülembe tényleg csak egy kis fülbevalót szeretnék. És tényleg nagyon szépen köszönöm a bíztatást. Képet meg nem szeretnék küldeni, bár tudom, hogy anoním az oldal, de valóban annyira nem szeretném mutogatni, hogy inkább nem sokkollak benneteket. De nagyon köszönöm tényleg :)
2012. jan. 17. 16:13
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon szép bolerós ruhák is, amik nyújtják az alakodat és takarják a karjaid. Válassz nyakba akasztós, V alakban dekoltált ruhát, és hozzá egy álló nyakú, hosszú ujjú bolerót. A kettő együtt csodákra képes!


Hasonló boleróra gondolok, mint ezek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
mire megírtam, jött a többi komment :) aranyosak vagytok, cserébe megy a zöld kéz :) a ruha, amit kommentben küldtek a hosszú ujjú ruha, nagyon tetszik :) valami hasonlót képzeltem :) A többieknek is köszönöm :) a vőlegényem így szeret, azt mondta, ha tovább híznék, akkor is elvenne, de nyilván nem ez a cél :)
2012. jan. 17. 16:17
 16/31 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, gyönyörűek a ruhák :) főleg az utolsó előtti :) köszönöm-köszönöm :)
2012. jan. 17. 16:19
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz ide: [link]
2012. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
LifeTilt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

tegyél be egy arc nélküli képet magadról, úgy sokkal jobban tudunk segíteni!

valószínűnek tartom, hogy csak te látod ennyire borúsnak a helyzetet, biztos találnánk olyat, ami jól áll Neked!!!

2012. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
mi ez a lifetilt? miből áll? röviden tudnátok mondani róla valamit?
2012. jan. 17. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!