Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valaki, aki utólag nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki, aki utólag nem tetszett magának? Vagy szimplán feszélyezve volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a gondom, hogy voltam ruhapróbán. Elég alacsony vagyok és túlsúlyos sajnos. Fogyózom, de alkati adottságok miatt sajnos nem úgy megy, és a magasságomhoz is sokat kéne fogynom, ami júniusig nem fog sikerülni szerintem. A legnagyobb baj a karommal van, és bármilyen ruha volt rajtam, nem tetszett egyik sem :( mármint magamon. És most visszagondolva is úgy érzem, hogy egy törpe vagyok, akire feladtak egy szép ruhát, de még abban sem láttam magamat szebbnek, lényegében úgy érzem, csúfítom a ruhát... most jelen pillanatban azt érzem, hogy csak azért lesz rajtam fehér, mert az illik, meg nekem is tetszik, csak félek, hogy borzalmasan fogok kinézni... Volt valaki hasonló helyzetben? És igen, próbálok fogyózni, meg kezdhettem volna előbb, de azért mégis rossz érzés :( lehet, hogy az a baj, hogy amióta meghíztam sajnos, igyekszem takarni magam, és most fura egy ilyen ruhában látni magam. Tippek? tanácsok? tapasztalatok? És most már ott tartok, hogy inkább egy két tanús, csak ne nevessen rajtam mindenki... Lehet, hogy én látom ilyen szörnyűnek magam, de most elég rossz :(


Köszönöm, ha végig olvastad!


2012. jan. 17. 15:39
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
közben én is olvasom, de hátha valaki össze tudná foglalni, hogy miben más? mit takar?
2012. jan. 17. 16:54
 22/31 anonim ***** válasza:
78%

Szia

Én is duci vagyok.160cm és 75 kiló.

Nekem is juniusban lesz az esküvőm és nekem is a karom a problémás.Főleg hogy kajakoztam régen a vállam is hangsúlyos.Voltam ruhapróbán és rám adott az eladó egy csipke bolerót.Nagyon ódzkodtam tőle de gyönyörüen állt.

aZ én ruhám vállpántos lesz.Nem a spagetti fajta.Ez is hosszítja a felsőtestet.Nem simul csípőre.Mindenféleképpen profi fotóst keress.Aki a beállításokkal sokat tud csalni.

Én az elmúlt 2 hónapban fogytam 10 kilót.De már nem is annyira az esküvő miatt szeretnék fogyni mert a ruhában szépnek éreztem magam,hanem a nászút miatt:-)

Sok sikert neked és szerintem menj el egy másik szalonban.Mert az hogy nem érezted magad szépnek a ruhákban valószinü az eladó hibája is.

2012. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Jóniusig még sokat fogyhatsz! Addig még van 5 hónap! Ha kitartó vagy 10-15 akár 20 kiló is lemehet.
2012. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Linkelek pár ruhát, aminek a fazonja pont jó a hozzád hasonló hölgyeknek.

[link]

[link]

[link]

[link]

Menj el varrónőhöz, ő olyan ruhát varr neked, ami pont rád illik.

2012. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a sok választ :) Tegnap egyébként visszamentem a szalonba, és lehet, hogy megveszem az egyik ruhát

[link]


az Esküvői ruhák 2. - nél találjátok és az utolsó két ruha. Alul egyébként gyöngyök vannak ráfűzve a ruhára és pici uszálya van. Még gondolkodom rajta, mert nem sok ruhát láttam még, csak félek, hogy később esetleg nem lesz meg a ruha... :) jól érzem magam benne, tetszik is nagyon, csak hátha találok még szebbet.

2012. jan. 18. 09:40
 26/31 anonim ***** válasza:
Jó választás, szép ruha. Megmutatja, hogy mid van, értem ezalatt a ciciket. :) De takarja azokat a dolgokat, amiket nem akarsz mutogatni. Biztos csini lennél benne. :)
2012. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon szép ruhát választottál. A háta gyönyörű! Egy tipp: ne szalag legyen a nyakadban, hanem nyaklánc, picit hosszú, de ne lógjon a ruhára, ez nyújt egy picit az alakodon.
2012. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) A helyzet, hogy a képen látható hölgyike nálam jóval vékonyabb, mondhatni, hozzám képest sovány :) nekem ő nem molett :) viszont a mellrész nálam nem áll ilyen szépen, nagyobb a mellem, bár lehet, hogy igazítás után szebb lesz :) de ha ez a ruha marad, júniusig még úgy is tudok fogyni, hátha még változik majd :) de a jövő héten még megyek 1-2 szalonba, úgyhogy próbálok még egy pár ruhát majd :)
2012. jan. 18. 13:03
 29/31 anonim ***** válasza:

szia! szerintem is nagyon szép, én még ilyen megoldásokat találtam:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


az viszont biztos, h az általad mutatottat alapul véve nagyon jó úton haladsz afelé, h ízlésesen tálald amid van és rejtsd, ami esetleg hiányosság. Az uncsim az almaalakjára olyan ruhát varratott, amiben szegény inkább egy kötözött sonkához hasonlított, pedig tuti h talált volna megfelelőbbet, ha nem képzelte volna magát 30kilóval kevesebbnek. Ne idegesítsen az alakod, a párod így szeret, lásson egy boldog menyasszonyt a nagy napon, aki jól érzi magát a bőrében! Sok boldogságot!

2012. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
huh, kedves utolsó :) ment a zöld kéz neked is :) főleg az első ruha tetszik nagyon :) köszönöm a tippeket :)
2012. jan. 23. 15:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!