Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valaki, aki utólag nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki, aki utólag nem tetszett magának? Vagy szimplán feszélyezve volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a gondom, hogy voltam ruhapróbán. Elég alacsony vagyok és túlsúlyos sajnos. Fogyózom, de alkati adottságok miatt sajnos nem úgy megy, és a magasságomhoz is sokat kéne fogynom, ami júniusig nem fog sikerülni szerintem. A legnagyobb baj a karommal van, és bármilyen ruha volt rajtam, nem tetszett egyik sem :( mármint magamon. És most visszagondolva is úgy érzem, hogy egy törpe vagyok, akire feladtak egy szép ruhát, de még abban sem láttam magamat szebbnek, lényegében úgy érzem, csúfítom a ruhát... most jelen pillanatban azt érzem, hogy csak azért lesz rajtam fehér, mert az illik, meg nekem is tetszik, csak félek, hogy borzalmasan fogok kinézni... Volt valaki hasonló helyzetben? És igen, próbálok fogyózni, meg kezdhettem volna előbb, de azért mégis rossz érzés :( lehet, hogy az a baj, hogy amióta meghíztam sajnos, igyekszem takarni magam, és most fura egy ilyen ruhában látni magam. Tippek? tanácsok? tapasztalatok? És most már ott tartok, hogy inkább egy két tanús, csak ne nevessen rajtam mindenki... Lehet, hogy én látom ilyen szörnyűnek magam, de most elég rossz :(


Köszönöm, ha végig olvastad!


2012. jan. 17. 15:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!