Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a mondatról: "Nem igazán változott semmi sem mióta 16ezer+ áfáért hűséget fogadtam neki egy vadidegen előtt. "?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdésre adott válaszban.


Tömören: A kérdés arról szólt, hogy miért cserélődött fel a sorrend? Tehát miért van sokszor előbb a gyermek, mint az esküvő/házasság?


Erre írta az egyik válaszoló, hogy: "Egyébként azért nem vártam arra, hogy előbb házasodjunk etc, mert alapból nem 'csábított' soha az IGEN. Én papír nélkül is ugyan úgy szerettem a párom, mint most papírral. Nem igazán változott semmi sem mióta 16ezer+ áfáért hűséget fogadtam neki egy vadidegen előtt.

"Nekem fontosabb volt egy saját ház megvétele (gondolom nem kell részletezni, hogy miért), mint az, hogy 2-3 milliót kifizessek az esküvőmért. Sajnos nálunk az nem megoldás, hogy 2 tanú + mi .. szeretnek a rokonok, ismerősök megsértődni az ilyeneken!"

Leírta benne, hogy ők hogyan tervezték a jövőjüket és ők a gyermeket szerették volna előbb, mint a házasságot, mert a család noszogatta őket.


Szerintetek ez valóban így van? Hogy vadidegen előtt teljesen mindegy X ezer+ÁFÁ-ért kimondani az IGEN-t?!

Valóban nem számít?


2012. jan. 22. 01:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Leírta benne, hogy ők hogyan tervezték a jövőjüket és ők a gyermeket szerették volna előbb, mint a házasságot, mert a család noszogatta őket."


Ha jól értem, akkor a család noszogatta őket, hogy mikor lesz a kisbaba? Mert ha így van, akkor én is szülhettem volna már, mert a párom családjából mindenki azt kérdezgeti már, hogy mikor lesz kisbaba. De előbb megfelelő hátteret szeretnénk neki biztosítani (ebbe pedig beletartozik a házasság és a megfelelő anyagi háttér).

2012. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

Az esküvő ÁFAmentes.


Max a terembérlés.

2012. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem Áfa mentes,csak szólok!Nekünk májusban 10 ezer+áfa volt,azaz 12.500ft
2012. jan. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

tegnap 10:34-nek, az ismerőseim körében azt tapasztaltam, láttam, h a férfi lett inkább, aki elkényelmesedett! pl. annyira nem szeretett maga után elpakolni a férfi, az egész lakásban szét voltak szórva a ruhái. A felesége mindig összepakolt és szóvá tette, de nem változott semmi, míg 1x megelégelte és úgy döntött kidobálja a férfi ruháit. Addig csinálta, amíg alig maradt ruhája és a férfi megemberelte magát.


Ám szerintem nem így van, mer, ha szereted a Párod♥, akkor nem X ezer+ÁFÁ-t nézed, ez olyan rideg! Különben, ha meg nem híve a papírnak, akkor meg el kell fogadni. Mint erre is van pl., h összeházasodnak és elválnak, de arra is nincs papír és együtt maradnak. Nincs erre megfelelő recept, 2 emberen múlik, mindig minden.


Nálunk az a felállás, Párom♥ nem híve a papírnak, mégis azt mondta, ha jön a baba elvesz, meg egyikünk családja sem szeretné, ha nem így lenne, pl. anyu azt mondta, ha jön a baba segítenek az esküvőben. Meg mint mindenben!

2012. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!