Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn pizzát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn pizzát?

Figyelt kérdés

Az esküvői keretünk nagyon szűkös. Ezért eltaláltuk, hogy pizza lesz a kaja az esküvőnkön.


Ugyanis van egy kedves barátunk, akinek van egy pizzériája, így csak az alapanyagot kell kifizetnünk, szóval nagyon olcsón megúsznánk.


Ti mit szólnátok hozzá, ha egy esküvőn pizzát kapnátok?


2012. jan. 24. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
81%

elég furcsán jönne ki, bár attól függ, milyen a korosztály...

de mondjuk a 70 éves nagyi pizzával a kezében...ti tudjátok


mennyi a keret a kaja+piára?

mi egy iskolában tartjuk, az ottani szakácsok főznek, és max 300Eből kijön

2012. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
89%
Hallod én tuti örülnék neki :D :D :D szerintem ez egy nagyon eredeti ötlet! A pizzát nagyjából mindenki szereti (kivéve talán az idősebbeket, legalábbis az én nagyszüleim még sosem kóstolták), rendeltek több félét így nincs az a kínos szituáció, hogy valamelyik vendég éhesen maradt, mert nem mindenki szereti a velővel töltött húst. Nekem nagyon bejönne, eredeti, nem hagyományos és laktató ;)
2012. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
79%

Tudomásul venném. Szeretem a pizzát :)

Egyébként mi a férjemmel kéttanús esküvőt csináltunk és utólag mindenki azt mondta, hogy azt sem bánták volna, ha csak szendvicseket tálalunk fel, de szivesen ott lettek volna. Ismerem a családomat, nagyképűek és kibeszélősek, meghökkentek volna egy "kisstílű" esküvőn, ezért inkább csak egybekeltünk lagzi nélkül. De ha a te ismerőseid-rokonaid nem fellengzősek, akkor csináld nyugodtan.

2012. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 jersey-69 ***** válasza:
32%

Szia!

Húgom férjének is ugyanez jutott eszébe tavaly előtt mikor az esküvőt szervezték! :D

Egyébként szerintem jó ötlet, de akkor erre a vonalra építsétek az egész esküvőt. Külföldön egyébként nagy divat a téma esküvő, pl. minden egy cirkuszt idéz, vagy minden a sportról szól, miért ne lehetne itt minden olaszos? :D

Szeretem a kreatív és egyedi ötleteket, szerintem vágj bele nyugodtan. Esetleg ki lehetne egészíteni valami tartalmasabb de olcsó levessel (minestrone) és a dekorban is vissza lehet adni az olasz zászló színeit!

Sok boldogságot nektek! :D

2012. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
58%

Ja, pont most olvastam egy ilyen cikket, talán a díványon. Szóval létezik a dolog.

Őszintén nekem nem tetszik annyira az ötlet. Mihez kezdenétek például egy lisztérzékennyel? Vagy olyannal, aki nem szereti a pizzát? (igen, ilyen is van :D)

No meg a másik, hogy azért a barátodnak is illene kifizetni a munkadíjat, mert az egy dolog, hogy ő ingyen dolgozik nektek, de az alkalmazottai nem fognak.


Persze te tudod, mit szeretnek a rokonaitok, ki lehet hozni ebből egy jó lagzit, de alapvetően nekem nem tetszik az ötlet.

2012. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
33%

Megenném, megenném, de hogy csúnyán néznék rátok, az is biztos... Pizzát akkor eszik az ember, amikor csak akar.

Miért nem gyűjtögettek inkább még a lagzira, hogy tényleg jól sikerüljön?

2012. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ,hogy hány vendégetek lesz? Ha nem sok,akkor jó ötlet a pizza,különféle feltéttel. Azt idősek is megeszik.
2012. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
39%
Hány vendég lesz? Melyik városban?
2012. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
86%
Bőven jó, ezzel nekem is jó ötletet adtál, bár még jó ideig nem tervezek nősülni. Akinek nem tetszik, nem eszik, eljönni se kötelező. :)
2012. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem király.


Amúgy a 88 éves nagyim imádja a pizzát, szóval ő biztos örülne! Különben is: minden rokonnak megfelelni képtelenség, ergo legjobb, ha a pár saját igényeihez szabja az esküvőt, elvégre róluk szól.

2012. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!