Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság hány éves kor körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hány éves kor körül "illik" megállapodni, házasodni, családot alapítani egy férfinak?

Figyelt kérdés
26 vagyok, de nincs komoly kapcsolatom, manapság hány éves kor az, amikor már el kellene gondolkodni saját családon?
2012. febr. 8. 07:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, amikor te helyesnek érzed. Van, akinek 35 évesen sem kéne gyermeket vállalnia, és van, aki ha 20 évesen szül, akkor sem követ el hibát, nem vagyunk egyformák. Ha te nem érzed a "letelepedési vágyat" akkor semmi gond nincs. :)
2012. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

szerintem akkor, ha megtalálod a megfelelő partnert, és pár év kapcsolat után megfordul a fejedben, hogy talán Ő az. Akkor.

Férfiaknál szerencsére nincs időkorlát (gyerekvállalás tekintetében), ha holnap találod meg az igazit, akkor akkor, ha 45 évesen, akkor meg akkor.


30N

2012. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem épp időben vagy, olyan 25-32 között aktuális a családalapítás férfiaknál is. Belefér még 38-39-ig, később már nagypapi az apukám lesz.
2012. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

Párom is most lesz 26, és most jött el neki is az idő,amikor egyre többször mondogatja, hogy most már szeretne kisbabát.Idén össze is házasodunk.

Szerintem ha fiatalos szülő szeretnél majd lenni,akkor lassan "illene" megállapodnod. De ez rajtad múlik, hogy mikorra érzed majd ezeket a dolgokat fontosnak számodra.

2012. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 26 év előtt hülyeség és nem is illik, egyrészt mert pont a napokban hallottam a rádióban, hogy Magyarországon a 20 és 26 évesek körében a legnagyobb a munkanélküliség, másrészt mert ebben az országban lehetetlen 26-30 éves korunknál előbb egy lakást vagy autót vagy lakodalomra való pénzt felmutatni. Alacsonyak a fizetések, évekig gürizhetünk, hogy egy pici vagyonra szert tegyünk. A legtöbb huszonéves a szüleivel lakik, hacsak nem örökölte meg apuci jól menő vállalkozását, vagy nem dolgozta ki a belét is és 30 évesen már talán olyan ősz és ráncos mint a saját apukája. Azok járnak jól ebben az országban akiknek a szülei gazdagok és már felfuttattak egy vállalkozást amit örökül a gyerek és megveszik az ifjú párnak a lakást, beteszik őket egy jó munkahelyi pozícióba, fizetik a nászutat, esküvőt, egyszóval a szülők mindent betesznek a huszon-harminc éves párocska feneke alá.
2012. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

szerintem 30 alatt.

de ez az én mániám, mert nem szeretnék 30 felett szülni, szeretnék még az unokáimmal is játszani


Nem mindig így alakul az ember élete, pl én a hónapban elvesztem a munkám, most műtöttek, és úgy alakult, hogy 6 hónap múlva derül ki kell-e műteni megint, ami majd 1 millióba fájna (OEP sajnos nem támogatja azt a műtétet, amivel teljes életet tudnék élni, ha erre nem úgy reagál a szervezetem, mint ahogy szeretném, pedig "csak" az üvegporc sérült a térdemben)

Tehát a lagzi pénz lenne a térdem:S (vagyis még több)

Ennek örömére felmondtak a munkahelyemen. Pedig épp terveztünk már a babát, eljegyzést....


Tehát illik/nem illik, nem mindig azon múlik, főleg ha nem találtad még meg megfelelő nőt / férfit

Mi pl 3,5 éve vagyunk egy pár, 2 éve saját lakásban élünk(párom öröksége:( , ha ez nem lenne , akkor még a saját lakáshoz kellene 3 év minimum ), előtte az egyetemen is együtt laktunk


Elgondolkodni már előbb is illene, úgy hogy Te is teszed, de mindenkinek az illik, ahogy ő megérett rá


Mi 25 és 26 évesek vagyunk

2012. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen értékrend függő!

Ez a sok ajvékolás, hogy nincs pénz, az csak a púder. :)

Csak ebben a korban nagyon sok embernek fontos a külsőség. Tehát mondjuk az, hogy legyen egy BMW, Audija, szép háza Budán.... (nekem is jó lenne, csak ezek álmok és még ha vágyom is rá, meg kell tanulnom boldognak lenni ezek nélkül)

Ezek nem szükségesek elemek egy gyermek vállalásához. Egy gyermek ugyan úgy beül egy 10 éves használt de jó állapotú skodába. Ő nem kér klímát a pálmafával körbeültetett 250nm-es családi villa mellé.


Illik, vagy mi nem illik kérdése: Ezen felesleges rágódni. Ha valaki 20évesen vállal gyermeket, mert úgy gondolja, hogy fel tudja nevelni, akkor illik. (a társadalom így is úgy is hibbantnak tartja, ha nem gazdag szülők sarja)


Én 26 évesen leszek apa, a párom pedig 24 évesen lesz anya. Egyikőnk sem gyerek már, ebben biztos vagyok. Könnyen lehet, hogy nem lesz BMW-ém, vagy budai házam balatoni nyaralóval. De nem is úgy nőttünk fel, hogy ez az alap igényünk legyen. Ha pedig ebben az országban egy gépészmérnök és egy közgazdász nem tud felnevelni egy gyermeket, akkor itt már az ország vezetésének kell vakargatnia a fejét, hogy mit csesztek el. :)


Van olyan egyetemi csoporttársam, aki fiatalabb tőlem. Ő 1évre rá, hogy megismerte a feleségét el is vette és két évre rá jött a baba. Most 25évesen született nekik a második. És marhára boldog! Nagyon imádja, hogy apuka. (pedig neki elég nőcsábász előélete volt)

Én 1,5éve ismerem a párom és úgy alakult az életünk, hogy szűlők leszünk. És nem agyaltam egy percet sem. Örököltem egy lakást, amire most minden pénzem elköltöm. Vettem egy 16éves autót. :)

És furcsa mód boldog vagyok. Sokkal boldogabb, mint nagyon sok 30 éves, akinek BMW-je van, de családalapításra és párkapcsolatra alkalmatlan, mert olyan rossz a mentalitása és a hozzáálássa a dolgokhoz. (sajnos ismerek ilyet és ő marhára írigy is rám)

2013. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Előző! Téged már nem először olvaslak ilyen kérdések alatt :D Látom, te tényleg meg vagy győződve arról, hogy a bátyád, akit elég bunkón lesajnálsz, marhára irigy rád… Lehet majd fordul a kocka, nem tudhatod. Amúgy meg hidd el, a legtöbb férfi egyáltalán nem irigyli a helyzeted! Szerintem te is kissé bizonytalan lehetsz, gondolom azért írod ezt le minden hasonló kérdés alá.
2014. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ilyen korlátolt kérdést!:D

Mi az,hogy illik?:D

Én soha nem akarok.

Miért,ez kötelező?

2014. júl. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!