Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy, mit, milyen értékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy, mit, milyen értékben illik így ajándékozni?

Figyelt kérdés

Kevés vendég,étterem,párom testvére,megvan mindenük,így pénz kilőve.

Valószinű párom (nem vagyunk csak pár hónapja együtt)külön ajándékkal készül.

Nekem milyen értékben mit kellene?

Keresek,de nem túl sokat,de összespórolom ,ezen nem múlik.


2012. febr. 16. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

jézusom, bennem fel sem merülne, hogy külön ajándékot vegyek.

Hogy a testvér nagy értékű ajándékot vegyen, én meg külön bohóckodjak a pohárkészletemmel, hogy "köszönöm a vacsorát".


megáll az eszem.

Együtt vagytok, egy családnak számítotok, te a párod társa vagy, nem a huszadik szomszéd, hogy odanyomj egy 5-10 ezer ft-os külön ajándékot, és azzal égesd magadat.

Igenis beszállhatsz a párod ajándékába, vagy vállald el a csomagolást, dekorálást az ajándékához, és adjátok oda együtt.


Én tudom, hogy a gazdagok egy külön világ, de ha nem tanulod meg "méltósággal viselni" a párod vagyonát, és mindig nebáncsvirágként különcködsz, akkor ott nagy jövőd nem lesz.


Volt egy kolléganőm, nem keresett sokat, egy gazdag pali tartotta el. Amikor a lány fizetést kapott, akkor 2 napig önérzeteskedett, amíg el nem fogyott a pénze, ami semmi volt ahhoz képest, amilyen színvonalon éltek. A pasi meg is jegyezte, olyan feltünő volt.

Tudom, nálatok nem ez a szitu, de azért vigyázz.

2012. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem gazdagok,csak azok akik házasodnak.De akad erre pénze.


És nem vagyunk se összeköltözve,semmi,bár komolyan gondoljuk.

2012. febr. 16. 13:22
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
és ha esetleg kifizetnétek a meghívókat? vagy a tortát? a cipőt? vagy valamit, ami az esküvőhöz kapcsolódna? ez egy szép gesztus és szerintem a pár is örülne neki.
2012. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

és ha esetleg kifizetnétek a meghívókat? vagy a tortát? a cipőt?



Ezt már biztos elintézte a pár és amúgy sem ajándéknak való a tesó barátnőjétől

2012. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ők fizetnek minden ilyet,még megkérdezni is sértő lenne


(saját rokontól nem volt az,kis költségvetésű esküvő,az én ajándékom a komplett dekoráció volt és a smink,tudtam hogy ezzel spórolnak annyit hogy többet ér mint egy vasaló)


de itt ezt nem lehet


ajándék "kell"


de majd párom is mond erre valamit

2012. febr. 16. 14:14
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is közösen adjatok, ne bénáskodj külön, mert az elég égő.

Amikor a párommal mentem régebb, ő fizette 100%-ban és ketten a kettőnk nevében adtuk oda...

Szerintem annál gázabb nincs mint külön adni.

Te nekik gyakorlatilag "senkijük" nem vagy, de a pároddal EGYÜTT már vagy valakijük. Ezért kéne közösen és nem külön külön...

2012. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Bocs, de szerintem (is) ciki külön ajándékozni. Mintha nem is együtt mennétek... ebbe én nem mennék bele. Azzal semmi baj, ha a párod veszi meg, hisz' az ő közeli hozzátartozója, de mivel együtt mentek, együtt adjátok át. Max adj bele annyit, amennyit Te szánnál rá, ha külön vennéd. Én így látnám jónak.
2013. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!