Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Dunakanyarban hol tartottáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Dunakanyarban hol tartottátok az esküvőtöket?

Figyelt kérdés
Milyen volt a hely,hányan voltatok, a vacsora, a terembérlés mennyibe került? És úgy összességében mi a véleményetek a helyről,ajánlanátok?
2012. febr. 17. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem nekem szól a kérdés, mert én még elég messze vagyok az esküvőtől, úgyhogy bocsi,h nem a célcsoportod válaszol:)

Én itt élek a Dunakanyarban, és a nagymarosi Maros éttermet tudnám ajánlani. Közvetlen lent van a Duna parton, és nagyon hangulatos itt egy lagzi. Jó nagy terasza van, csodás kilátással Visegrádra. Szoktak is itt rendszeresen lagzikat tartani.

2012. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen igen,ismerem is ezt a helyet,azt nem tudom,hogy bent hány ember fér el,mert ahogy emlékszem nem túl nagy. Ésha rossz idő van? :(


Mert a kinti terasz rész egyébként teljesen ideális lenne! :)

2012. febr. 17. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt a képeken szerintem látszik,h kb mennyi ember fér el bent. Hány fős lagzit tervezel?
2012. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, a link lemaradt:)

[link]

2012. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát kb. hetvenen lennénk! Gondolkozom amúgy,hogy megkérdezem majd ott,hogy hány fő fér el bent,de amúgy meg szép lenne kint is,csak az meg időjárás függő. :) De tetszik,főleg hogy Nagymaros a szívem (egyik) csücske! :)
2012. febr. 18. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire vagy ismerős a környéki kisebb falvakat illetően, de én Csolnokot tudom neked ajánlani!


[link]


Ez panzió és étterem egyben a falu határán: egy nagy benti teremmel, egy kinti, fedett terasszal, gyerekbarát - vannak kerti stb. játékok..., vállalják egyben a dekorációt és a házaspár ajándéka egy szoba. Összességében nagyon klassz hely, nézd meg az oldalsó menü pontjait, különös tekintettel a galériára!

2012. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Visegrádon, Reneszánsz Étterem

Egyszer és oda utoljára!

2013. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!