Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szólnátok akkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok akkor?

Figyelt kérdés

hogyha egy alakulóban lévő kapcsolatban az egyik fél felhozza azt, hogy amúgy volt valaki, csak az összejött mással, és hogy ez a fél nem érti miért volt ez pedig ő megtett mindent?

jogosan gondolom azt hogy én csak egy ilyen kis pótlék féleség lennék? Vagy ilyen kis időtöltés...:)


2012. febr. 17. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez nagyon gáz. Szerintem ne akarj pótlék lenni, mert ez a pasi olyan világtalan lehet, még csajozni sem tud. :D Atyavilág.
2012. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egy szóval se írtam hogy az akarok lenni :D de akkor jogosan gondolom... köszi :)
2012. febr. 17. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Gratulálnék az érzelmi intelligenciájához (ami ugye 0) és mosolyogva otthagynám a fenébe.
2012. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:)

meg olyat is mondott hogy ő "ránézésre" választ párt. szóval engem meglátott és máris vonzódott hozzám meg tudta hogy ideális vagyok hozzá... érdekes :D

2012. febr. 17. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer kaptam egy olyat, hogy: "Vaciláltam, hogy nálad vagy a barátnődnél próbálkozzak be. Végül te lettél"
2012. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D:D nem tudom melyik a jobb eset... végül mi lett? megmondtad neki a magadét?
2012. febr. 17. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Menekülj!!!
2012. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha engem (5.) kérdezel: Nem mondtam meg rögtön, csak később. De felgyűltek egy idő után az ilyen és ennél sokkal sokkal durvább beszólások és szakítottunk.
2012. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen téged kérdeztelek. :) húh, akkor már együtt is voltatok? na ez már tényleg durva...
2012. febr. 19. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!