Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok mondani megtörtént...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani megtörtént cikis házasságkötési sztorikat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra amikor pl. az esküvője napjára valaki eltörte a lábát, herpeszes csúfította az arcát stb. Vagy pl. az esküvőn botrány alakult ki pl. verekedés.Szóval bármi amire nem lehet felkészülni, és belerondított a nagy napba.
2012. febr. 26. 11:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Unokatesómék esküvőjén a templomi szertartás alatt irtó hangosan elkezdett csörögni a pap mobilja. Próbált úgy tenni, mint ha semmi nem lenne, egyik kezében a biblia, olvas, másik kezével vadul taperolja a reverendáját (bocs, ha nem így hívják a ruhát), hátha eltalálja esetleg a kikapcsoló gombot....:)
2012. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ezek se rosszak.....ki pontozgatja le többieket?szerintem mindegyik sztori tök jó volt.Én a maxot adtam.
2012. febr. 28. 09:20
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
A vőlegény tökrészeg volt és szájon csókolta a papot.
2012. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
Ja igen, és a pap élvezte...
2012. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
ezek cseszett jók, írjatok még :D
2012. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyik ismerosom lagzijan ket illuminalt ferfiallat verekedett ossze a tortan levo csokitablaert amihez szerintem pofa kell, hogy megegyek de hat ez van...
2012. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%

egyik barátnőmnek felcsatolhatós uszája volt. a temploba vonuláskor az egyik kosozrúslány mögötte ment és rálépett, és leszakította az uszájt a ruhával együtt, és ki volt a feneke :)

mondanom sem kell hogy nem tudtam h szörnyűlködjek vagy nevessek. utólag jót röhögünk ketten az egészen. de abban a helyzetben holt ciki volt.

2012. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

-Összetörték a menyasszony BMV-jét az egyik kanyarban (egyik ismerősük volt vele).

-Nem voltak a vacsora után pincérek, ha valamit szerettél volna akkor meg kellett keresned. A hangulat sem volt hú de jó. (Úgyhogy leléptünk Bogácsra:D egy kicsit, ott voltak a haverok )

-Menyecsketánc után mikor az ifjú férj felkapta az arát elcsúsztak és elestek... :S

Egy esküvő alatt azért elég durva...

2012. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%
A menyasszony az esküvő napján tudta meg, hogy a varrónő elszúrta a ruháját, a csokrát véletlen elcserélték és a tortával is történt valami. Végül minden megoldódott szerencsére.
2014. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!