Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki lehet násznagy az esküvőn?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet násznagy az esküvőn? Csak rokon, vagy akár barát is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 00:21
 1/7 anonim válasza:
50%
Idősebb férfirokon, de nem az örömapa (nálunk a keresztapám volt) vagy vőlegény esetén a legjobb (férfi)barát.
2012. márc. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bárki

lehet rokon és lehet barát is

lehet nő is meg férfi is

ha egyházi esküvő is lesz, akkor olyan személyeket kell választanotok, akik gyakorló hívők (keresztelt, bérmált, nem elvált...)

2012. márc. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

"ha egyházi esküvő is lesz, akkor olyan személyeket kell választanotok, akik gyakorló hívők (keresztelt, bérmált, nem elvált...)"


Nem kötekedni akarok, csak kérdezem, ezt le is ellenőrzik, vagy elég ha hazudik és szépen mosolyog az ember?

:)

2012. márc. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előzőnek: természetesen ellenőrzik, sőt jegyesoktatás is van.

a kérdésre: bárki akár felfogadott ember is.

2012. márc. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk faluhelyen az a szokás,hogy a keresztapa a násznagy-így is történt az esküvőnkön,de egyébként lehet bárki,csak egyszerűen tanúnak nevezik!
2012. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárki lehet. Mi nálunk én voltam a barátaim tanúja és később a gyerekük keresztapja is én lettem. :)
2012. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet bárki, de általában a keresztapa szokott. Nekünk is ők lesznek.
2012. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!