Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot vennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vennétek a legjobb barát egyben volt főnök esküvőjére?

Figyelt kérdés

28 éves 10éve együtt vannak cukrászfiú.Több mint 100 vendég,de mivel együtt laknak a szülőkkel hosszú távon konyhai cuccokat nem tudunk venni,mert minden van..10ezer körül gondolkodok,mert 2 picivel vagyok itthon.

Gondoltam hogy csináltatok festőművésszel egy grafikai rajzot az eljegyzésükn készült képről szép képkeret..az nagyon snassz?Meg van az a doboz 12 hasznos dologgal az kicsit bolondos is van benne kulcs,méz gumi,tangabugyi....Ti melyiknek örülnétek?

Vagy mit javasoltok?

Valami ötlet?

Lehet vicces is!!

Nagyjából mindenük megvan....

Segítsetek légyszi

Vagy


2010. júl. 9. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nemtom en ha eskuvore megyek, inkabb beadom a menyasszonytancba a lovet:D had dontsek el ok:D
2010. júl. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok annyira snassz lenni,nekik 1-200ezer is majdnem hogy nem igen számít,és tudom hogy nem azt várja tőlem,jobban örülne,maradandónak vagy valami viccesnek frappánsnak,ezért vagyok gondban...
2010. júl. 9. 05:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a grafikus rajz, én nagyon örülnék neki, és egyben megható is, hiszen ha ránéznék, akkor tudnám hogy ezt a legjobb barátomtól kaptam.
2010. júl. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kép nagyon jó ötlet, én biztos nagyon örülnék neki. Nem snassz, kreatív ötlet!
2010. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. szerintem a grafika jó ötlet. Nem tudom honnan szednéd a grafikus, de szerintem az utcán rajzolók egy kép alapján is meg tudják csinálni.

Nem tudsz valakivel összebeszélni és többen ajándékoznátok az összedobott pénzből?

2010. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

van egy festő grafikus ismerős által,az sem olcsó,de nagyon szépen dolgozik....

Valami dizájnos keretet tudnátok mondantem hol kapok?

néztem neten,de nem akarok fát....20szor 30as at nem találtam:-((

2010. júl. 9. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia..én a képnek örülnék..de előtte kifaggatnám őket, hogy ha lesz házuk majd akkor milyen stílusban és színekben képzelik el a berendezést..mi pl..a kastélystílust szeretjük ezért nem örülnék annyira egy kék képkeretnek..hanem valami cirádás aranyfestékes keretnek..praktikerbe , baumaxba , ikeába, kikába lehet kapni..én is voltam így mint te..és a barátnőm esküvőjére grafikát rendeltem a képükből..mivel nem találtam megfelelő keretet..vettem egy olcsó de csodás türkröt aminek a kerete gyönyörű volt és nagyon olcsó is..yiskbe vettem..és kiszedettem a tükröt és beletetettem a képet..hatalmas sikere volt..
2010. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!