Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A násznagy keresztszülő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A násznagy keresztszülő vagy rokon kell legyen, ugye?

Figyelt kérdés
Az én násznagyom keresztanyám lesz egyedül, mivel keresztapám meghalt. De a vőlegényem nem tartja a kapcsolatot a keresztszüleivel, rokonai sincsenek a szülein, nagyanyján és testvérein kívűl( azok még gyerekek, féltestvérek, más városban laknak). Azt mondta egy haverját és annak a barátnőjét kéri fel. De szerintem elég hülyén jön ki. Mondtam, hogy kérje őket tanúnak, engem nem zavar, de násznagynak nem egy fiatal párt szokas, szerintem. Hülyén nézne ki az én 55 éves keresztanyám mellett. Szerintetek? Vagy én tudom rosszúl? Ja és ne az legyen, hogy úgy csináljuk, ahogy akarjuk, nekem és a családomnak szamít a hagyomány.
2011. máj. 24. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Válassza a legjobb barátját.
2011. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja most látom, hogy bele foglaltad te is a barátját és a párját. Igen, mindenképp őket kérném meg. Az hogy fura vagy nem fura..nem tudom. De szerintem nem volna az.

-első-

2011. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bárki lehet! Nálunk a tesók voltak. De nemrég voltunk egy olyan esküvőn, ahol az örömapa volt egyben a tanú.
2011. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tanu és a násznagy ugyanaz,nem két külön személy. Akárki lehet,nem kell rokonnak lenni. Csak sok helyen az a szokás.
2011. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tanúról beszélek, hanem násznagyról! A tanú, az igen, barát, vayg testvér, a násznagy meg keresztszülő, vagy idősebb rokon.
2011. máj. 24. 10:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Mifelénk nem ugyanaz. Ahány esküvőn voltam eddig( legalább 15-20) mindenhol külön volt. Tanú vagy testvér, vagy barát, násznagy meg keresztszülő vagy közelebbi rokon, nagybácsi, nagynéni, stb.
2011. máj. 24. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanaz a kettő!
2011. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!