Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha az esküvői szertartás alatt olyan zenék szólnak, amiket disney rajzfilmekből válogattak össze? Természetesen gondosan összeválogatott, klasszikusokról van szó.

Figyelt kérdés

2012. márc. 13. 12:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
30%

Ja bocsesz nem olvastam figyelmesen, hogy szertartás alatt.


(mondjuk attól 10/11 elég tapló módon válaszolt ezzel az "ócska mulatós" szövegelésével de nincs megírva hogy minden válaszolónak tudnia kell intelligensen kommunikálni. Mellesleg nem szeretem a mulatóst, kedves Okoskodó, csak tudod félreolvastam a kérdést.)

2012. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
69%

Ha figyelmesen olvastál volna 11-es, akkor rájöttél volna arra is, hogy pont a 3. válaszoló ócskázta le a mulatóst, egyszerűen ironikus akartam lenni. Nekem semmi bajom a mulatóssal...

Köszönöm az ítélkezést :)

2012. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
14%

akkor én is offolok, 3. vagyok.

Természetesen a mulatóst én már a lakodalomra nem terveztem, csak a zeneválasztás kapcsán írtam oda, de akinek van esze kötözködni, az sejtheti hogy nem a szertartás vagy bevonuló zene kapcsán merült fel :)

Egyébként te szereted, egészségedre. Neked meg lehet az lenne ócska ami nekem tetszik, ezen most nincs mit fennakadni.

S amíg nem k-anyázok, addig fenntartom magamnak a jogot a "tapló" szövegre, bár az nem nekem szólt elsősorban :D

2012. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
42%

Ja, az nekem szólt :) Fogadjuk el, hogy mi biza' már csak ilyen igénytelenül fogalmazunk, és nem rendelkezünk mérhető IQ-val... :)


Attól, hogy valakinek nem tetszenek "bizonyos" zenék (legyen az mulatós, klasszikus, népzene vagy pop) az már egyből ízléstelen is. Csak mert nem egyezik MINDENKI ízlésével.

2012. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
44%

Attól még hogy valaki ilyen besavanyodott, még nem kéne mindenkivel kötözködnie :)

Az IQ-m pedig köszönöm szépen, szerintem teljesen rendben van, bár nem látom értelmét egy anonim oldalon bizonygatni.

A taplózás pedig neked szólt, mivel a másik válaszoló csak a te kommentedben vette észre. Mivel én úgy látszik jobban értelmezem az irónia kifejezést, ezért említettem meg.

És engedelmeddel lezárom a témát, mert a kérdező erre pláne nem kíváncsi.

2012. márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a kérdező ne pont a kacsamseék zenéjére gondolt. nekem valamiért egyből az aladin jutott eszembe? abban is van egy szép szám: Szinetár-Bereczky előadásában: Egy Új élmény. Szerintem nagyon szép. Meg még van egy csomó ilyen.

Szerintem ha nektek tetszik miért ne lehetne. ez a ti napotok. Sok boldogságot.

2012. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
89%

http://www.youtube.com/watch?v=lFYBLwb3I84&feature=related


Ez mióta ízléstelen?

Szerintem jó ötlet a disney zene.

2012. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem jó ötlet!

A lényeg, hogy a szertartás alatt olyan zene szóljon, ami Nektek kettőtöknek tetszik, és esetleg kötődtök a zenéhez valami miatt.

Szerintem a násznép csak mosolyogjon rátok, és pityeregjen meghatottságtól.

Talán az örömszülők, testvérek véleményét kérném ki, de az ő véleményüket se venném 100%-osan mérvadónak. Mondjuk annyi értelme van, hogy ne ott lepődjön meg az örömanya hogy mi szól, és elfejtsen meghatódni.

2012. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmés a férje mindketten hatalmas Star Wars fanok. A szertartáson az volt a meglepetésük, hogy a szokásos elcsépelt nászinduló helyett a SW fő témára vonultak be. Óriási sikere volt :))

Én imádom a Disney klasszikusokat, szerintem jó ötlet.

Amúgy azt gondolom, hogy a násznép fele fel sem ismerné, hogy meséből való :)

2012. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkitől, talán nem egészen egyértelműen fogalmaztam. Természetesen a szertartás alatt nem magát a lagzit értettem, ott nyilván "normális" (értsd: sokféle, és nyilván táncra alkalmas) zenék szólnának. A szertartás alatt sem csak ilyenekre gondoltunk, viszont találtunk néhány olyat, ami nagyon tetszik nekünk, és mára már szinte klasszikusok is egyébként. Kedves első hozzászóló, a liberális kánaán határozottan tetszik :-)
2012. márc. 13. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!