Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan fogadnátok ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadnátok ha egy pár mondjuk fél évvel hamarabb tartaná a polgárit, mint a templomit? Ti csináltatok ilyet? Minek a hatására történt így?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Ennek mi értelme lenne? Ha nincs pénz,akkor nem kell nagy lakodalmat tartani! Nem attól lesz jó egy házasság.
2012. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Fotográfusként találkoztam már ilyennel, nem kötötték az orromra az okát, de gondolom hivatalos papír vagy ügy miatt kellett így intézni. Nem volt vele semmi gond, ott voltam a polgárin és ott voltam néhány hónappal később a templomi esküvőn illetve az utána tartott lagzin is. Az is előfordulhat, hogy a lagzira még nem volt meg a teljes összeg és ezért vártak vele, hogy színvonalas bulit csapjanak.


Sok boldogságot!:)

2012. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Félre értések elkerülése véget NEM rólunk van szó, egy közeli barátunk hozta fel és kíváncsi vagyok mások véleményére.

Amúgy első, igazad van!

2012. márc. 29. 09:30
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Sokan csinálják. Pl jön a baba, hitelt vesznek fel a lakásra....vagy máés miatt.Nem is szólbak senkinek,hiszen ez csak az ö dolguk. Majd ha megtartják a lagzit,az tartozik a barátokra
2012. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem barátnőmék esküvője volt így. A polgári szertartás Franciaországban volt (a férje francia), a templomi pedig itthon pár hónappal később. Így mindenki ott lehetett, akiket szerettek volna, anélkül, hogy hatalmas költségekbe vertek volna bárkit is az utazás miatt. Természetesen a szűk család mindkét szertartáson részt vett.
2012. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem hülyeség, fene tudja, milyen jogi ügyek kerültek előtérbe, ami miatt így jobb lesz elintézni a dolgokat.

Mi is gondoltunk már olyanra, hogy a polgárit lerendezzük csak négyen, legalább fizetni sem kell, és másnap meg mehet a rendes templomi és a lagzi. Ezzel időt és pénzt is lehet spórolni.

2012. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekünk is így volt, az ok: terhes voltam, így a polgárit megtartottuk, hogy már a férjem nevére kerüljön a baba. A lagziról sok vita ment, végül nem lett tartva, csak vacsora.

A templomi meg egyben volt a keresztelővel, gondoltuk ha már ott vagyunk, miért ne lenne meg az is...

2012. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyagiak engedik szerintem nincs értelme külön esküvőt tartani. Nevetséges inkább... Miért? Mi a polgárit tartottuk meg mert nem volt pénzünk. A szocpol miatt kellett a gyors papír. Tudjuk hogy szeretnénk templomit de nincs rá pénzünk így 4 évvel a polgári után sem... Pár év múlva megtartjuk, de ennek nyomós oka volt. Ha minden klappol akkor csakis egybe tartanék esküvőt.
2012. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk előbb volt a polgári 2 hónappal, mint a templomi+lagzi. Azért, mert külföldön élünk, és mivel felvettem a férjem nevét, át kellett íratni a papírjaimat viszont a személyim a templomi időpontja előtt lejárt volna tehát ahhoz hogy polgári lehessen, kellett volna csináltatnom egy új személyit, majd egyből még egyet a polgári után a férjem nevével mindezt külföldről... inkább megoldottuk csendes polgárival a személyim lejárta előtt és kész :-)
2012. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Párom azt akarta hogy tavaly novemberben házasodjunk össze ketten és nyáron legyen lagzi, hát én megmondtam neki vagy egyben minden vagy semmi. Én felesleges felhajtásnak tartanám. Így augusztusban lesz egyszerre minden.

A ti esetetekben sem értem nem lenne logikus. Ha már megvan a polgári miért ne lehetne templomi vagy várjatok míg lesz annyi pénz. bár ha nem hívtok senkit akkor az úgy nem sok.

2012. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!